بروزرسانی: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: مدیر سایت

پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 91 کردستان به زودی به‌کارگیری می‌شوند

معاون استاندار کردستان گفت: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال 91 کردستان به زودی به‌کارگیری می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کردستان، حسین فیروزی ضمن اعلام خبر تامین اعتبار استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون‌های استخدامی سال 91، اظهار داشت: سال 91 در 2 مرحله آزمون برگزار شد و بالغ بر 18 هزار و 200 نفر در آن شرکت کردند.
وی افزود: مقرر شد از میان این شرکت‌کنندگان به ترتیب نمرات عمومی و تخصصی 3 برابر ظرفیت استخدام برای مصاحبه معرفی شوند، به این ترتیب که افرادی که در آزمون عمومی از 100 نمره 60 را کسب کنند کارنامه آزمون تخصصی آنها مورد بررسی قرار گیرد سپس به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی، برای مصاحبه معرفی شوند.
بازگشت به صفحه  آخرین اخبار استخدام ادارات دولتی استان کردستان
فیروزی در ادامه خاطرنشان کرد: در نتیجه به ترتیب نمره حدود 5 هزار نفر برای انجام مصاحبه تخصصی به دستگاه‌های اجرایی استان معرفی شدند که تاکنون غیر از بنیاد شهید و امور ایثارگران، در 26 دستگاه مصاحبه‌ها انجام شده است.
وی همچنین اظهار داشت: با لحاظ نمودن 80 درصد نمره علمی و 20 درصد نمره مصاحبه، 1.5 برابر ظرفیت استخدامی برای انجام مراحل گزینش معرفی شدند که با انجام این بخش عمده کار، اسامی پذیرفته شدگان نهایی مشخص شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان در ادامه یادآور شد: از تاریخ 20 اسفندماه سال 93 سامانه «کارمند ایران» برای دستگاه‌های اجرایی باز شده و دستگاه‌ها موظف شدند افراد جدیدالاستخدام را در آن ثبت‌نام کرده و برای آنها شناسه استخدام دریافت کنند.
فیروزی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه بخش مهم کار یعنی تامین اعتبار برای استخدام این افراد از بودجه 94 کل کشور تامین شده است که اعتبار مورد نیاز در جزء 77 ردیف 550 هزار شماره 9 قانون بودجه 94 کل کشور منظور شده است.
وی ابراز امیدواری کرد به زودی و براساس پیشرفت کار در دستگاه‌های اجرایی در خصوص دریافت شناسه مستخدم برای افراد جدیدالاستخدام، این افراد شروع به کار خواهند کرد.
فیروزی با اشاره به اینکه 18 نفر از نیروهای جدیدالاستخدام سازمان تعاون روستایی استان از اول اسفندماه سال 93 جذب آن دستگاه شده و شروع به کار کرده‌اند، یادآور شد: چنان که گفته شد در مورد سایر دستگاه‌ها نیز اعتبار مورد نیاز تامین شده و دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به سرعت شروع به کار این افراد را کلید بزنند.

ارسال نظر

 • آگهی استخدام بانک ملت (اعلام نتایج اولیه)

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۰۷ - 1 نظرات

  خبر ۶ اسفند ۹۷ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام بانک ملت در سال ۹۷ ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدامی» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک ملت در سال ۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج اولیه آزمون بانک ملت اعلام گردید. لینک مشاهده نتایج ————————————————————————– خبر ۸ بهمن ماه ۹۷ – آزمون استخدامی بانک ملت تا ساعت […]

 • استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ - 0 نظرات

  استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان خبر ۱۸ اسفند ماه ۹۷ -شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۲۰۲ نفر به شرح جدول پیوست از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم را از طریق برگزاری آزمون […]

 • استخدام دانشگاه مراغه

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۹ - 0 نظرات

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه خبر ۱۲ اسفند ماه ۹۷ – دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی مراغه درنظردارد به جایگزینی نیروهای قرارداد کار معین استخدام شده طی آزمون ۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه پس از طس مراحل گزینش بضورت قرار داد انجام کار معین به شرح […]

 • استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۷ - 0 نظرات

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی استان چهارمحال و بختیاری برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش، طبق مفاد دستور العمل نحوه برگزاری آزمونهای مصوب هیات امناء درنظر دارد از محل مجوزهای در اختیار و با توجه به ماده یک قانون احکام دائمی برنامه های […]

 • آگهی استخدام دانشگاه بجنورد

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ - 0 نظرات

  آگهی استخدام دانشگاه بجنورد خبر ۱۶ اسفند ماه ۹۷ – دانشگاه بجنورد باستناد تبصره «۴» ماده «۴» آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، در قالب قرارداد همکاری از طریق مصاحبه تخصصی، نیازمند دریافت خدمات تخصصی به شرح پیوست شماره یک می­باشد. متقاضیان بومی که تمایل دارند در قالب این […]