بروزرسانی: ۲۶ دی ۱۳۹۷
تعداد نظرات: 0
ارسال کننده: مدیر سایت

علی الله قنبری در ارتباط تلفنی با رادیو جوان افزود: تاکنون ۲۰ دستگاه اجرایی ظرفیت خود را برای برگزاری این آزمون اعلام کرده اند که این ظرفیت به ۴ هزار و ۳۰۰ نفر رسیده است و چند دستگاه دیگر نیز تا چند روز آینده ظرفیت خود را اعلام می کنند و ظرفیت جذب در این آزمون حدود ۵ هزار نفر خواهد بود.
وی گفت: شرایط شرکت کنندگان در آزمون براساس ماده ۴۲ قانون مدیریت خدماتی کشوری است و علاوه بر شرایط عمومی برخی دستگاه ها برای جذب این افراد شرایط اختصاصی هم دارند.
قنبری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا در این آزمون امتیازی برای جذب ساکنان مناطق محروم درنظر گرفته شده است؟ افزود: ما در آزمون های قبلی بحث بومی گزینی را داشتیم اما با توجه به نظر دیوان عدالت اداری و تأکید دیوان مبنی بر اینکه باید عدالت استخدامی درنظر گرفته شود در این دوره از آزمون بومی گزینی نداریم و همه شرکت کنندگان در شرایط یکسان با هم به رقابت می پردازند.

رئیس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: ششمین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی در اسفند ماه امسال برگزار می شود.بر اساس آگهی‌هایی که تاکنون نهایی شده است حضور حدود ۲۰دستگاه اجرایی و جذب حدود۴۳۰۰نفر قطعی شده است و چند دستگاه دیگر نیز تا چند روز آینده ظرفیت خود را اعلام می کنند و ظرفیت جذب در این آزمون حدود ۵ هزار نفر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور دکتر علی اله قنبری، رئیس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: از اوایل هفته بعد ثبت نام برای آزمون شروع می شود. متقاضیان شرکت در آزمون باید براساس ماده ۴۲ قانون مدیریت خدمات کشوی شرایط عمومی، مانند سلامت جسمی و روانی، ایرانی بودن، مدرک تحصیلی دانشگاهی،گواهی پایان یا معافیت از خدمت برای آقایان و سایر شرایطی که در دفترچه آزمون آورده می­شود و همچنین شرایط اختصاصی که برخی از شغل‌محل ها دارند را دارا باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند.

وی در رابطه با سهمیه ها در آزمون افزود: برخی از شغل‌محل‌ها نیازی به مدرک تحصیلی دانشگاهی ندارند و متقاضیان می توانند با مدرک تحصیلی دیپلم در آزمون شرکت نمایند که این بخش مختص فرزندان شاهد می‌باشد. در رابطه با سهمیه در آزمون هم اینگونه است که طبق قانون۲۵درصد سهمیه برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران در نظر گرفته شده است، ۵درصد از سهمیه برای بخش دیگری از ایثارگران و همچنین ۳درصد از سهمیه نیز برای معلولین در نظر گرفته شده است.

رئیس امور آمار، برنامه ریزی و تامین نیروی انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: با توجه به نظرات دیوان عدالت اداری و هیئت عمومی دیوان به دلیل رعایت عدالت استخدامی،بصورت عام در این ازمون گزینه بومی بودن برای شرکت در ازمون حذف شده است تا متقاضیان در فضای رقابتی آزاد بتوانند در آزمون شرکت کنند و هر کس که شرایطش را دارد بتوانند پس از قبولی در آزمون کتبی و بعد از سپری کردن مصاحبه و سایر مراحل استخدامی به استخدام دستگاه‌های اجرایی در آیند.

دکتر قنبری در پایان تصریح کرد: داوطلبین دقت نمایند که در زمان ثبت نام در آزمون اطلاعاتی که خواسته شده است را به دقت وارد نمایید و مدارک خواسته شده را به درستی بارگذاری کنند، چون مبنای صدور کارت ورود به جلسه آزمون و سایر مراحل استخدامی تا مرحله نهایی برای جذب متقاضیان این اطلاعات می باشد به همین دلیل سعی کنند اطلاعات را دقیق وارد نمایند تا با شکل مواجه نشوند.

ارسال نظر

 • آگهی استخدام بانک ملت (اعلام نتایج اولیه)

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۰۷ - 1 نظرات

  خبر ۶ اسفند ۹۷ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام بانک ملت در سال ۹۷ ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدامی» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک ملت در سال ۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج اولیه آزمون بانک ملت اعلام گردید. لینک مشاهده نتایج ————————————————————————– خبر ۸ بهمن ماه ۹۷ – آزمون استخدامی بانک ملت تا ساعت […]

 • استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ - 0 نظرات

  استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان خبر ۱۸ اسفند ماه ۹۷ -شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۲۰۲ نفر به شرح جدول پیوست از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم را از طریق برگزاری آزمون […]

 • استخدام دانشگاه مراغه

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۹ - 0 نظرات

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه خبر ۱۲ اسفند ماه ۹۷ – دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی مراغه درنظردارد به جایگزینی نیروهای قرارداد کار معین استخدام شده طی آزمون ۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه پس از طس مراحل گزینش بضورت قرار داد انجام کار معین به شرح […]

 • استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۷ - 0 نظرات

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی استان چهارمحال و بختیاری برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش، طبق مفاد دستور العمل نحوه برگزاری آزمونهای مصوب هیات امناء درنظر دارد از محل مجوزهای در اختیار و با توجه به ماده یک قانون احکام دائمی برنامه های […]

 • آگهی استخدام دانشگاه بجنورد

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ - 0 نظرات

  آگهی استخدام دانشگاه بجنورد خبر ۱۶ اسفند ماه ۹۷ – دانشگاه بجنورد باستناد تبصره «۴» ماده «۴» آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، در قالب قرارداد همکاری از طریق مصاحبه تخصصی، نیازمند دریافت خدمات تخصصی به شرح پیوست شماره یک می­باشد. متقاضیان بومی که تمایل دارند در قالب این […]