بروزرسانی: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
تعداد نظرات: 230
ارسال کننده: مدیر سایت

آخرین اخبار استخدام وزارت آموزش و پرورش

خبر ۲۷ بهمن  ۹۷ –  معلمان حق التدریس باید استخدام شوند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: ما هم با منتقدان کنکور همسو هستیم و معتقد به حذف کنکوریم اما امروز هیچ زیرساخت و ابزاری نداریم که جایگزین کنکور کنیم.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس، محمد بیرانوند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در برنامه پرسشگر با موضوع «کتاب درسی» در پاسخ به پرسش رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی مبنی بر چرایی عدم اجرای قانون حذف کنکور، اظهار کرد: گویا جای ما با هم عوض شده و ما باید این پرسش را مطرح کنیم؛ مجلس وقتی می‌بیند سازوکارها فراهم نیست، باید چه کند؟ آموزش و پرورش باید ابزارهایی برای حذف کنکور استفاده می‌کرد که رخ نداده است.
وی افزود: ما هم آرزو داریم این اتفاق بیفتد، اما زیرساخت‌ها فراهم نشده است؛ چه ابزاری داریم که تشخیص دهیم دانش‌آموزان مستعد چه رشته‌هایی هستند، به‌خصوص اینکه بیش از ۵۰۰ هزار نفر داوطلب رشته تجربی هستند.
بیرانوند با بیان اینکه ما هم با منتقدان کنکور همسو هستیم و معتقد به حذف کنکوریم اما امروز هیچ زیرساخت و ابزاری نداریم که جایگزین کنکور کنیم، گفت: ما آماده تبیین مسئله در این برنامه هستیم.
وی در واکنش به اظهارات حداد عادل مبنی بر اینکه معلمان حق التدریس نمی‌توانند استخدام شوند، گفت: بنده نشنیدم، اما باید بگویم مصوبه مجلس نهم این بود که تعدادی نیروهای پیش‌دبستانی برابر نیاز آموزش و پرورش به عنوان معلم حق‌التدریس مشغول به‌کار شوند که بیش از ۳۳ هزار نفر هستند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: بنده این طرح را نوشتم ؛ این معلمان به فردای شغلی خود اطمینان ندارند و به همین علت آموزش قوی نمی‌بینند و انگیزه ندارند و ما خواستیم که استخدام شوند که با قدرت سر کلاس بیایند و تربیت‌شدگانی باشند که به‌درستی از عهده تعلیم و تربیت بر آیند؛ اینها که اطمینان خاطر ندارند چطور می‌خواهند آموزش دهند؟قصد ما این است که این افراد از مجرای درست خود استخدام شوند.

————————————————————————————————–

خبر 24 بهمن 97: اعلام رشته‌های مورد نیاز برای جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه در آموزش و پرورش استان سالانه چهار هزار نفر بازنشسته می‌شوند، گفت: در خوزستان با کمبود ۱۵ هزار نیرو مواجه هستیم. محمد تقی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، درخصوص جذب نیرو در آموزش و پرورش خوزستان در قالب خرید خدمات آموزشی، اظهار کرد: در فایلی که در پورتال آموزش و پرورش خوزستان قرار داده شده است، رشته‌های مورد نیاز که شامل ۶۳ رشته هستند مشخص شده‌اند که پس از برگزاری آزمون، نیروهای مورد نیاز خود را از این طریق به کار خواهیم گرفت. وی با بیان اینکه هنوز تاریخ دقیق برگزاری آزمون مشخص نیست، افزود: شرایط ثبت‌نام از طریق دفترچه ثبت‌نام اعلام می‌شود. شرایط سنی برای دارندگان مدرک فوق دیپلم و لیسانس ۳۰ و ۳۵ سال و برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ۴۰ سال خواهد بود. در مجموع قرار است پنج هزار نفر از طریق آزمون در آموزش و پرورش خوزستان جذب شوند. مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: در شرایط فعلی حدود ۶۵ هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش خوزستان وجود دارد. حدود ۱۵ هزار نفر نیز به صورت نیروی حق‌التدریس با ما همکاری دارند. تعداد زیادی از معلمان ما علاوه بر کار خود، فعالیت اضافه کاری دارند. با این استخدام‌ها می‌خواهیم مشکلات این فرهنگیان را حل کنیم تا پنج هزار نفری که جذب می‌شوند جایگزین افرادی شوند که به شکل اضافه کار درحال فعالیت هستند. تقی‌زاده ادامه داد: وقتی نیروی تحصیلکرده جوان وارد کار شود شرایط بهتر می‌شود. معلم ما که تفریح، استراحت یا مطالعه درستی ندارد اگر بخواهد اضافه کار هم انجام دهد، کیفیت کار او کاهش پیدا می‌کند. وی گفت: وقتی افراد لازم را پس از آزمون به کار گرفتیم، برای آن‌ها دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنیم و بعد نیز این افراد به مدارس فرستاده می‌شوند تا کار خود را شروع کنند. نیروهای جدید تحت عنوان خرید خدمات آموزشی به کار گرفته می‌شوند و بیمه و حقوق دولتی را دریافت می‌کنند. بعد از مدتی نیز پیگیر جذب این افراد می‌شویم. مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه در گذشته آموزش و پرورش خوزستان با کمبود ۷ هزار نفر معلم مواجه بود، افزود: سالانه چهار هزار نفر در خوزستان بازنشسته می‌شوند و در حال حاضر با کمبود حدود ۱۵ هزار نفر معلم در استان مواجه هستیم. تقی‌زاده گفت: توصیه می‌کنم داوطلبان آزمون، مطالعه را شروع کنند تا پس از شرکت در یک رقابت سالم، برترین‌ها جذب شوند. به گزارش ایسنا، فایل حاوی رشته‌های مورد نیاز آموزش و پرورش خوزستان در سایت این سازمان قرار گرفته است.

———————————————————————————————

خبر 18 بهمن 97: اخذ مجوز استخدامی آموزش و پرورش در مسیر مراحل اداری

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش درباره اخذ مجوز استخدامی این وزارتخانه، گفت: کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود.

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره درخواست 55 هزار ردیف استخدام این وزارتخانه، اظهار کرد: این موضوع در شرف انجام است و ان‌شاءالله ردیف استخدامی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی برایمان صادر می‌شود یعنی کارهای اولیه و کارشناسی آن انجام شده است و باید سایر مراحل اداری‌اش طی شده و به ما ابلاغ شود.

وی با تأکید بر اینکه وزارت آموزش و پرورش قطعاً آزمون استخدامی دارد، گفت: بعد از اینکه هماهنگی‌ها انجام شود از طریق رسانه‌ها، شرایط و زمان آن اعلام می‌شود.

الهیار ترکمن با بیان اینکه جذب در آموزش و پرورش به دو شکل انجام می‌شود، افزود: شکل اول، جذب دانشجومعلمان دوره‌های 4 ساله است که از طریق دفترچه کنکور اعلام می‌شود و شکل دوم، آزمون استخدامی آموزش و پرورش است که موسوم به ماده 28 است و پذیرفته‌شدگان باید دوره یک ساله را طی کنند.

وی درباره زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: این موضوع روال دارد و باید مراحل آن انجام شود و در نهایت زمان مناسبی را برای برگزاری آزمون اعلام می‌کنیم.

————————————————————————————————

خبر ۱۵ دی ۹۷ – ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو خبر داد.

یارمحمد حسین‌بُر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره برنامه این وزارتخانه برای جذب نیروی انسانی جدید، اظهار کرد: آموزش و پرورش پس از بررسی‌ کارشناسی و در نظر گرفتن شاخص‌ها، برآورد نیروی انسانی مورد نیاز برای سال آینده را مشخص کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس مکاتبه‌ای با سازمان اداری و استخدامی انجام شده است تا مجوز استخدامی اخذ شود.

حسین‌بُر اضافه کرد: با امضای وزیر آموزش و پرورش، این نامه به سازمان اداری و استخدامی ارائه شده است و پیگیر نتیجه آن هستیم.

وی افزود: بر اساس ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه، آموزش و پرورش باید مجوزهای استخدامی را از طریق دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی جذب کند یعنی یا از طریق کنکور سراسری یا ماده ۲۸ به صورت آزمون استخدامی جذب نیرو انجام شود.

منبع : خبرگزاری فارس


خبر ۹ دی ۹۷ -سازمان استخدامی برای کسری واقعی معلم مجوز جذب می‌دهد

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید صرفا برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش که مورد تایید این سازمان باشد، مجوز جذب نیرو می‌دهد
جمشید انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نقش سازمان اداری و استخدامی در خصوص رفع بحران کمبود معلم در کشور توضیح داد: ما امسال مجوز به کارگیری ۲۵ هزار نفر دانشجو-معلم در دانشگاه فرهنگیان را صادر کردیم؛ ضمن آنکه این دانشگاه برای امسال فارغ التحصیلانی داشت که به منظور تدریس سر کلاس رفته‌اند.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در پاسخ به این موضوع که با این وجود هنوز هم بحران کمبود معلم در کشور وجود دارد، گفت: نُرم‌هایی درباره تامین معلم وجود دارد؛ آموزش و پرورش اطلاعات آماری را می‌آورد و مشخص است برای هر چند نفر دانش‌آموز باید یک نیروی انسانی در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش از سویی خروجی نیروی انسانی دارد و از سوی دیگر برنامه‌ای برای تامین نیروی انسانی؛ معمولا این برنامه‌ریزی متناسب با چارچوب‌های تعیین‌شده از سوی قانونگذار انجام و در جهت تامین نیروی انسانی اقدام می‌شود.

۲۵ درصد نیروی کادری آموزش و پرورش باید مدیر و معاون و مربی باشند؛ نه ۳۳ درصد

انصاری با بیان اینکه ساماندهی داخلی بر عهده آموزش و پرورش است، افزود: بخشی از کمبودها ناشی از اشکالات ساماندهی داخلی آموزش و پرورش است؛ از نظر ما باید ۲۵ درصد کادرآموزشی آموزش و پرورش در مشاغل مدیریت، معاونت و مربی‌گری حضور داشته باشد ولی الان ۳۳ درصد است.

معاون رییس جمهور با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید این نیروها را آزاد کند و سر کلاس بفرستد، ادامه داد: قرار نیست آموزش و پرورش هر طور عمل کرد، هزینه عملکرد آن را دولت پرداخت کند.

برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش مجوز می‌دهیم

وی توضیح داد: شاخص‌ها و نسبت‌هایی برای تعداد نیروی انسانی در دوره ابتدایی، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و حتی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وجود دارد که طبق آنها و نیز آمار دانش آموزان، میزان نیروی انسانی لازم معلوم می‌شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: بر اساس این اطلاعات، وضعیت موجود تراز و برای تامین کسری‌ها اقدام می‌شود؛ ضمن آنکه سال به سال این آمار از سوی آموزش و پرورش اعلام می‌شود.

وی گفت: وقتی آموزش و پرورش آمار را اعلام کند، ما این رقم اعلامی را با تعداد دانش‌آموزان و نیروی انسانی تراز می‌کنیم و برای کسری واقعی که مورد تایید ما باشد، مجوز می‌دهیم.

سازمان اداری به تکالیف خود درباره قانون استخدام معلمان حق‌التدریسی عمل می‌کند

انصاری همچنین درباره نحوه اجرای قانون استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی گفت: آنچه در مجلس تصویب شد، تعیین شرایطی بود تا تعدادی از نیروهای حق‌التدریس تبدیل وضعیت شوند؛ وزارت آموزش و پرورش، طبق شرایط مجلس بررسی پرونده این افراد را انجام می‌دهد و اگر مواردی باشد که باید طبق قانون در مورد آنها تصمیم‌گیری شود، حتما عمل خواهد شد.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: اگر قانونگذار تکلیفی بر عهده سازمان اداری گذاشته باشد حتما طبق آن قانون انجام می‌شود.


خبر ۲۸ آذر ۹۷ – فعالیت نیمی از کارمندان زن کشور در آموزش و پرورش

مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در راستای فراهم کردن امتیاز ویژه برای زنان سرپرست خانوار تلاش می کنیم، اظهار کرد: آموزش و پرورش به این حوزه توجه ویژه دارد اما با توجه به محدودیت بودجه تنها می تواند در تعیین حوزه محل خدمت زنان سرپرست خانوار و یا اختصاص وام اثر گذاری داشته باشد.

به گزارش ایسنا، فرحناز مینایی ‌پور در همایش بانوان فرهنگی و مشاوران آموزش و پرورش سرپرست خانوار که در دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار شد اظهار کرد: بانوان نیمی از جامعه هستند که نیمی دیگر را تربیت می کنند و با توجه به این مسئله می توان گفت کل جامعه هستند و هر جامعه برای رسیدن به توسعه پایدار باید به این ظرفیت ها توجه کند.
وی با بیان اینکه تمام سعی و تلاشمان را در راستای فراهم کردن امتیاز ویژه برای زنان سرپرست خانوار انجام داده ایم، اظهار کرد: آموزش و پرورش به این حوزه توجه ویژه دارد اما با توجه به اینکه بودجه محدودی دارد می‌تواند در تعیین حوزه محل خدمت زنان سرپرست خانوار و یا اختصاص وام اثرگذاری داشته باشد.
مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش در ادامه با تاکید بر اینکه منابع انسانی از زنان و مردان تشکیل شده، افزود: اگر به گذشته نگاه کنیم به صورت تاریخی در حق زنان بی مهری هایی شده و ضروری است جهت مشخص شدن جایگاه زنان زمینه های حضور و مطرح شدن آنان فراهم شود که خوشبختانه در خیلی از شاخص ها پیشرفت های چشم گیری داشتیم.
وی با بیان اینکه در دهه ۵۰ تنها ۴۲ درصد از دختران می توانستند تحصیل کنند و اکنون این رقم به ۹۸ درصد رسیده است تصریح کرد: دو سوم کار انجام شده در جامعه توسط زنان صورت می گیرد اما آمار نشان می دهد یک سوم درآمد برای آنهاست و یک دهم از املاک و دارایی های جهان به نام بانوان ثبت شده است.
مینایی پور با اشاره به اینکه از ۴ میلیون کارمند کشور یک میلیون نفر زنان هستند که از این تعداد ۵۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش فعال هستند، خاطرنشان کرد: در راستای جبران این جایگاه باید تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه سه ماده در برنامه ششم توسعه به حوزه زنان، پرداخته شده است گفت: لایحه جایگاه زنان سرپرست خانوار در جامعه توسط دفتر امور زنان تدوین شده است.

منبع : خبرگزاری ایسنا


خبر ۲۱ آذر ۹۷ – سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش چه شد؟

داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش، پیگیر بحث تکمیل ظرفیت هستند اما هنوز جلسه نهایی آموزش‌وپرورش و سازمان امور اداری و استخدامی برای این مسئله برگزار نشده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش جزو سوالاتی است که بسیاری از مخاطبان خبرگزاری تسنیم در بخش ازتسنیم بپرسید، مطرح کرده‌اند.

در این گزارش به این موضوع پرداخته شده که سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه شد و سامانه آن برای سال ۹۷ چه زمانی راه‌اندازی می‌شود.

آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش تابستان امسال برگزار شد که پس از اعلام نتایج، برخی ظرفیت‌ها خالی مانده است و هم‌اکنون وضعیت تکمیل این ظرفیت مورد سوال است.

پیش از این سید محمد بطحایی وزیر آموزش وپرورش – آبان امسال – گفته بود:‌ افرادی که حدنصاب لازم در آزمون استخدامی را کسب کرده بودند، اما به دلیل محدودیت ظرفیت امکان به خدمت‌گیری آن‌ها وجود نداشت مشمول تکمیل ظرفیت می‌شوند. هنوز تعداد افرادی که در تکمیل ظرفیت شرکت می‌کنند مشخص نیست، اما سامانه طی امروز یا فردا فعالیت خود را آغاز می‌کند و افراد مشمول امکان شرکت در این طرح را دارند. اما تا به امروز شرایط شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت اعلام نشده است و همین مسئله باعث ایجاد سوالات بسیاری برای داوطلبان این آزمون شده است.

۴ هزار ظرفیت خالی ماند

آنگونه که یارمحمد حسینبر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش به تسنیم گفته است: :‌حدود ۴ هزار و ۶۲ ظرفیت استخدامی خالی مانده است و قرار بود در جلسه‌ای با مسئولان سازمان امور اداری و استخدامی شرایط برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مشخص شود اما به خاطر تغییرات در امور نیروی انسانی این سازمان هنوز این جلسه برگزار نشده است.

البته او عنوان کرد: افرادی که در مصاحبه علمی پذیرفته نشده‌اند دیگر نمی‌‌توانند جذب شوند و این تکمیل ظرفیت فقط برای استان‌هایی است که بخشی از ظرفیت آنها خالی مانده و تکمیل نشده است.

تغییرات در سازمان امور اداری و استخدامی

طبق پیگیری‌های خبرنگار تسنیم،‌ آموزش‌وپرورش دو پیشنهاد برای تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ارائه کرده است که پیشنهاد دوم قابل بررسی اعلام شده است اما به دلیل جابه‌جایی در حوزه نیروی انسانی سازمان امور اداری و استخدامی این موضوع بلاتکلیف مانده است و هم‌اکنون که مسئولی برای این بخش انتخاب شده مجدد آموزش‌وپرورش درخواست خود را تکرار کرده است.

بیشتر بخوانید

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش هم در اینباره گفته است:‌ آموزش‌وپرورش تابع قوانین اداری و استخدامی کشور است به عبارت دیگر ما دستگاه مجری هستیم و دستگاه سیاست‌گذار نیستیم. این سیاست‌ها از طرف سازمان اداری و استخدامی ابلاغ می‌شود و ما باید اجرا کنیم. در آزمون استخدامی اخیر هم پذیرش چند برابر ظرفیت انجام شده است و افراد بر اساس سیاست‌های اعلامی یعنی تراز نیروها و رشته‌های مختلف جغرافیایی و مصاحبه برای معلمی، انتخاب شدند.

به نظر می‌رسد، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت در شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد و حتی در حالت خوشبینانه و برگزاری آزمون در صورت موافقت سازمان امور اداری و استخدامی، بحث جذب افراد به مهر ۹۸ نرسد چون دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان شروع شده است.

همچنین اخیراً علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش نیز اعلام کرده که ۴هزار ظرفیت باقی‌مانده به جذب نیروی پرورشی اختصاص یابد.

منبع : خبرگزاری تسنیم


خبر ۱۸ آذر ۹۷ – نیاز آموزش و پرورش به تامین حداقل۸۰ هزار نیرو

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه تربیت۷۰ تا ۸۰هزار نفر، کف نیاز ما به نیروی انسانی است گفت: کار بسیار خوبی در سال جاری صورت گرفت. در حال عبور از گردنه‌های حساس هستیم و امیدواریم نظام تعلیم و تربیت را با همت بالا به جایگاه عالی برسانیم.

به گزارش ایسنا، حسین خنیفر در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان که به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو در پردیس شهید چمران برگزار شد ضمن تکریم جایگاه معلمان، به بیان روایاتی پیرامون معلمان و حفظ کرامت آنها پرداخت و گفت: نقشی که معلم از خود به جای می گذارد بسیار مهم است.
وی افزود: در حال حاضر بزرگترین دانشگاه سطح کشور محسوب می‌شویم. ۹۸ پردیس و مرکز در سراسر کشور داریم. ۴۱ هزار دانشجو در سال جاری جذب شد و از دانشجویان که فشار این حجم از جذب در سال جاری را در خوابگاه‌ها و کلاس ها تحمل کردند قدردانی می‌کنم.
رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه تربیت۷۰ تا ۸۰هزار نفر، کف نیاز ما به نیروی انسانی است گفت: کار بسیار خوبی در سال جاری صورت گرفت. در حال عبور از گردنه های حساس هستیم و امیدواریم نظام تعلیم و تربیت را با همت بالا به جایگاه عالی برسانیم.
وی ادامه داد: در شرایطی هستیم که باید نیروی مورد نیاز وزارتخانه را تامین کنیم. اگر بتوانیم بستر های لازم را فراهم کنیم در سال‌های آتی نظام کشور را از وضعیت بی معلمی نجات می‌دهیم.
خنیفر تاکید کرد: نافی روش‌های موازی نیز نخواهیم بود. برای ایجاد امکانات لازم در سال‌های آتی تلاش می‌کنیم تا دانشگاه را به سامان برسانیم.
به گزارش ایسنا، همچنین دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان در دیداری صمیمانه با وزیر آموزش و پرورش به بیان دغدغه‌های خود پرداختند.
نمایندگان دانشجومعلمان در نشست صمیمی با وزیر آموزش و پرورش در پردیس شهید چمران به بیان نظرات خود پرداختند.
امیرحسین جلیلی، نماینده شورای صنفی دانشجویان پردیس شهید مفتح با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان برند حوزه تعلیم و تربیت است گفت: در چندماه اخیر۴۱ هزار دانشجوی جدید جذب شد و اتفاق خوبی بود اما فرسودگی، کمبود فضای سرانه دانشجویی و عدم استاندار بودن آن از مشکلات ماست و تراکم ۱۴ تا ۱۶ دانشجو در سوییت های پردیس نیز گواهی بر این ادعا است.
وی افزود: تفکیک میان مراکز و پردیسها خوشایند نبوده زیرا از امکانات یکسان برخوردار نبوده اند. تاسیسات گرمایشی و فضای فیزیکی نیازمند ترمیم و بازسازی هستند.
هدی مستطابی، نماینده کانون‌های فرهنگی مرکز شرافت نیز با بیان اینکه پس از گذشت شش سال رئیس جمهور نه تنها در جمع دانشجویان بلکه در جلسات هیئت امنای دانشگاه نیز حضور نمی‌یابد گفت: از نمایندگان می‌خواهم در فصل بودجه به جای استیضاح به فکر تامین منابع مالی برای اجرای سند تحول باشند.
وی افزود: تربیت معلم قلب تپنده آموزش و پرورش است. فریاد ما از فقر نیست، از فرق است. تفاوت دانشگاه فرهنگیان با سایر دانشگاهها در چیست و چرا پاسخ به دانشجویان در قبال کمبود امکانات، کسری بودجه و منابع است؟.
به گزارش ایسنا، دیگر نماینده دانشجومعلمان در رسانه‌های دانشجویی از برخوردهای گزینشی که مجال بیان حقایق را از دانشجویان و صاحبنظر گرفته است گلایه کرد و گفت: دانشگاه فرهنگیان باید نماد توسعه یافتگی و الگویی برای دیگر دانشگاه‌ها باشد اما به مکانی برای بازی‌های سیاسی تبدیل شده است.
این دانشجو معلم با بیان اینکه وقتی معیشت معلمان در تصمیم گیری ها مغفول بماند و به اعتصاب ها که همانند زنگ خطرند بی‌توجهی شود آینده خوبی را نمی‌توان متصور شد گفت: دانشگاه فرهنگیان معلم ساز و جان نظام آموزشی است.
زهره اسلامی نیا، دبیر انجمن علمی گروه آموزش کودکان با نیازهای ویژه بر ضرورت تربیت همه جانبه معلمان آینده تاکید کرد و گفت: بسیاری دروس ارائه شده غیرمرتبط، نامناسب و در سطح پایین است و چیزی به دانشجو نمی افزاید و موجب اتلاق وقت می‌شود. دانشجو نیازمند شرکت در کارگاه‌های بی شمار است که آنهم به علت کمبود بودجه همه آن‌ها محقق نمی‌شوند.
وی تاکید کرد: دانشگاه فرهنگیان باید مهارت محور باشد.
کوهبر، دیگر نماینده دانشجومعلمان نیز با بیان اینکه امروز کشور با کمبود معلم روبروست اما آیا راهکار آن جذب از دیگر مجاری به جز دانشگاه فرهنگیان است؟ گفت: به جای این امر، امکانات دانشگاه را توسعه داده و بر کیفیت آن بیافزایید. صداوسیما که خبر تنبیه بدنی یک دانش آموز را منتشر می‌کند چرا درددل های دانشجومعلمان را منعکس نمی‌کند؟.
فاطمه رضایی، دبیر کانون همیاران سلامت دانشگاه فرهنگیان نیز با بیان اینکه معلمان باید با امنیت و سلامت روانی و جسمانی وارد کلاس‌های درس شوند از وزیر آموزش و پرورش خواست تا مشاورهای سلامت را در اولویت قرار دهد و امکانی فراهم شود که از پزشکان سطح وزارتخانه به صورت مستمر در دانشگاه فرهنگیان استفاده شود.
وی افزود: حضور بیش از ۱۲ نفر در یک اتاق ۱۲ متری در خوابگاه مغایر سلامت روان و بهداشت است.
قهرمانی، نماینده هیئات مذهبی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به کندی اجرای سند تحول بنیادین در وزارت آموزش و پرورش طی هفت سال گذشته گفت: یکی از مهمترین مسیرهای پیشرفت و تعالی از دانشگاه فرهنگیان می گذرد چرا این درس باید منفورترین درس در دوره کارشناسی باشد و اساتید مدرس آن سند را به سخره بگیرند؟.
وی افزود: دخالت‌های متعدد برخی افراد و نمایندگان در عزل و نصب‌ها، دانشگاه را جولان اغراض سیاسی کرده است.
به گزارش ایسنا، مهدی خیامی نماینده انجمن تربیت بدنی با بیان اینکه برای تربیت معلم متخصص باید تجهیزات فراهم شود گفت: به دلیل کمبود امکانات تعدادی واحدهای عملی درس تربیت بدنی به صورت تئوری در کلاس درس برگزار شده و به جای برخی دیگر، واحدهای درسی نظری ارائه شده است.
فاطمه تقوایی، نماینده شوراهای صنفی دانشگاه فرهنگیان نیز به پتانسیل بالای این دانشگاه در جذب و تربیت نیروی متخصص اشاره کرد و گفت: با گذشت سه ماه از سال تحصیلی هنوز حکم دانشجومعلمان سال ۹۷ زده نشده است.
وی همچنین با بیان اینکه تامین هزینه دانشگاه بر عهده خود دانشگاه و وزارت آموزش و پرورش است در حالی که کسر کسوراتی از حقوق دانشجومعلمان را شاهدیم گفت: برخورد یکسان با دانشجویان متعهد به خدمت در همه دستگاه‌ها باید وجود داشته باشد اما در دانشگاه فرهنگیان اینگونه نیست. درخواست داریم کارگروهی به منظور شفافیت در امور مالی ایجاد شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا


خبر ۵ آذر ۹۷ – آخرین خبر در خصوص تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد درباره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی هنوز ابلاغی به ما نشده است اما ظرفیت داریم تا ۱۰ هزار مهارت آموز جدید را هم جذب کنیم.

حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تامین نیروی انسانی در حوزه مشاوره از طریق این دانشگاه اظهار کرد: با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان طی سال‌های اخیر به صورت تقلیلی فعالیت خود را دنبال کرده است، در حوزه تربیت مشاور غفلت داشتیم.

وی ادامه داد: با توجه به ۴۰ هزار دانشجوی جدید و تکمیل ظرفیت باید بخش مشاوره را تقویت کنیم که برای تحقق این هدف اقدامات قابل توجهی برای کیفیت‌بخشی در حوزه آموزش‌ها در نظر گرفتیم.

رئیس دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: اگر ردیف استخدامی لازم به ما داده شود، بخش قابل توجهی از آن را به جذب مشاور اختصاص می‌دهیم تا از بین فارغ‌التحصیلان این رشته تحصیلی هم برای تدریس دروس روانشناسی هم به عنوان مشاور در مدراس از این افراد بهره بگیریم.

خنیفر از به کارگیری اساتید مشاوره با مدرک دکتری برای مراکز مشاوره محل تدریس خبر داد و گفت: این کار نیاز به ساماندهی دارد که البته برنامه آن در حال نگارش است.

وی درباره سهم رشته مشاوره در تکمیل ظرفیت دانشگاه، اظهار کرد: تکمیل ظرفیت متناسب با اعلام نیاز استان‌ها انجام شده است و بر همین اساس در ۱۶ رشته دانشگاه اعلام نیاز داشتیم و در شرایط فعلی استان‌ها همچنان در حال احصاء نیازها هستند تا به ما اعلام کنند و با توجه به فضای آموزشی موجود و نیاز مشخص شده ظرفیت به آنها داده می‌شود.

رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه بیشترین کمبود نیرو را در حوزه ابتدایی، مشاوره و تربیت بدنی داریم، گفت: سعی داریم تا در حوزه آموزش ابتدایی و مشاوره، آموزش‌های غنی و نیروی انسانی کافی را داشته باشیم.
امکان جذب ۱۰ هزار مهارت آموز جدید

خنیفر درباره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به اینکه مهارت آموزان ماده ۲۸ نیاز به بیتوته ندارند، امکان تکمیل ظرفیت داریم اما درباره پذیرش دوره‌های ۴ ساله که به صورت شبانه‌روزی است، بیش از ظرفیت اعلام شده امکان پذیرش نداریم.

وی تصریح کرد: درباره تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی هنوز ابلاغی به ما نشده است اما ظرفیت داریم تا ۱۰ هزار مهارت آموز جدید را هم جذب کنیم.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان


خبر ۲۸ آبان ۹۷ – مدارس کشور به ۲۸ هزار نیروی مشاور نیاز دارند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام این خبر که در حال حاضر مدارس کشور حداقل به ۲۸ هزار نیروی مشاور تحصیلی نیاز دارند، گفت: آموزش و پرورش بُعد پرورشی را به طور کامل رها کرده و فقط به مباحث آموزشی توجه دارد.

فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری نخستین همایش مشاوره در مدرسه، به نقش مهم و تاثیرگذار مشاوران در مدارس اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به بررسی‌های صورت گرفته مدارس کشور ۴۰ هزار نیروی مشاور نیاز دارد که هم اکنون فقط تعداد ۱۲ هزار مشاور در مدارس کشور فعال هستند.
اگر نیروهای مشاور در مدارس بودند امروز وضعیت به گونه‌ای نمی‌شد که فقط ۵۶۰ هزار دانش آموز برای قبولی در رشته پزشکی روی صندلی علوم تجربی بنشیند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عمده نیروهای مشاور با توجه به بحث انتخاب رشته داشن آموزان در مقطع متوسطه دوره اول فعالیت می‎کنند، گفت: این در حالیست که حضور مشاوران در مدارس باید یک فرآیند باشند.

وی با یادآوری اینکه بهداشت روان دانش آموزان به ویژه دانش آموزان ابتدایی موضوعی است که آموزش و پرورش باید به آن توجه ویژه کند، ادامه داد: چنانچه مشاوران تحصیلی از مقطع ابتدایی در کنار دانش آموز باشد، این حجم از فارغ التحصیلان بیکار به جامعه تحمیل نمی‌شد و وضعیت به گونه‌ای نمی‌شود که فقط ۵۶۰ هزار دانش آموز برای قبولی در رشته پزشکی روی صندلی علوم تجربی بنشیند.

رئیس فراکسیون زنان مجلس اضافه کرد: نبود مشاور در مدارس در پیشگیری از رفتارهای پرخطر بسیار موثر است و باید به فکر ثبات شغلی نیروهای مشاور نیز در مدارس بود.

دانشگاه فرهنگیان ۴ هزار ظرفیت خالی خود را به پرورش نیروهای مشاوره اختصاص دهد

وی با تاکید بر اینکه مشاور نباید دغدغه معیشت و دفتر کار خود را داشته باشد، گفت: با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان ظرفیت جذب ۴ هزار دانشجوی معلم را دارد، این دانشگاه باید این ظرفیت را به رشته‌‎های مورد نیاز مدارس، از جمله مشاور تحصیلی اختصاص دهد.

نیاز ۶ میلیارد تومانی آموزش و پرورش برای اجرای طرح سلامت روان در مدارس

اولاد قباد با انتقاد از اینکه آموزش و پرورش دو بال مکمل ما هستند که در حال حاضر سیستم آموزشی کشور فقط به بُعد آموزش می‌پردازد و حوزه پرورشی را به طور کامل رها کرده است، گفت: آموزش و پرورش م‍ی‌تواند باید به طرح‌هایی که به بهداشت روان دانش آموزان اختصاص دارد، بودجه مستقل در نظر بگیرد که برای اجرای طرح سلامت روان در مدارس نیاز به بودجه ۶ میلیارد تومانی است که امیدواریم آموزش و پرورش این رقم را برای این موضوع مهم اختصاص دهد.

امکان قانونی برای جذب نیروهای مشاور وجود دارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: البته آموزش و پرورش می‌تواند با استناد به ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان نسبت به جذب نیروهای مشاور علاقه‌‎مند اقدام کند و در راستای جذب این نیروهای موثر اقدام کند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت


خبر ۱۵ آبان ۹۷ – نیاز به ۴۰ هزار مشاور در آموزش و پرورش داریم

معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت برای اجرای طرح جامع همشاور نیاز به ۴۰ هزار مشاور داریم.به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا کاظمی معاون پرورشی آموزش و پرورش در مراسم رونمایی از طرح نماد گفت: امروز در واقع ۴ طرح رونمایی می شود. ما انتظار داریم به ابعاد کار در آموزش و پرورش و اعتبارات آن توجه شود.

وی ادامه داد: ما پیش از این پرونده الکترونیکی دانش آموزی داشتیم که به این سامانه جدید نماد لینک شده است. نظام استعدادیابی و تمام آزمون های استاندارد استعدادیابی به این سامانه لینک شده است و هر چه از این سامانه در می آید ، نیمرخ روانی دانش آموزان است.

به گفته وی مهمترین بخش این طرح طراحی اپلیکیشنی است که در اختیار مشاوران و والدین قرار می گیرد و شبانه روز می توان به اطلاعات دانش آموزان دسترسی داشت و به محض اینکه اتفاقی در ارتباط با دانش آموزی مشاهده شد در این اپلیکیشن ثبت شود.

وی درباره طرح دومی که امروز رونمایی می شود بیان کرد: یکی از سیاست های معاونت پرورشی توسعه فضیلت ها در دانش آموزان است و طرحی تدوین کردیم که بر اساس آزمون های روانی سامانه نماد این موارد توسعه داده می شود. در گام اول در ۲۳ هزار آموزشگاه در متوسطه اول کارگاه برگزار می کنیم. ۱۰ ساعت کارگاه توانمندسازی برگزار می شود. در گام دوم برای ۶ فصیلت محوری را در قالب ۲۴ مهارت، محتوا برای مشاوران تولید شده که امروز رونمایی می شود.

معاون پرورشی اظهار کرد: یک میلیون دانش آموز در این محدوده تحت پوشش هستند و ۲۰ میلیارد تومان هزینه این فعالیت هاست. همچنین به صورت غیر حضوری برای ۶۰۵ هزار معلم نیز آزمون هایی برگزار می کنیم.

وی ادامه داد: کار دیگری که امروز رونمایی می شود طرح مهارت خوب زیستن در زندگی مشترک است و برای دانش آموزان پایه ۱۱ و برای ۴۳۰ هزار دانش آموز دختر این طرح اجرا می شود که شامل۱۶ ساعت آموزش مهارت خوب زیستن در زندگی مشترک است با سرفصل های مشخص که بیش از ۶ میلیارد هزینه دارد.

وی درباره طرح آخر بیان کرد: طرح بعدی طرح همیار مشاور است. یکی از بهترین اقدامات در حوزه مراقبت ها خواهد بود که در متوسطه اول اجرا می شود. در این طرح هر کلاس یک مشاور دانش آموز دارد و پیش بینی ما در گام اول ۱۰۰ هزار همیار مشاوره است.

کاظمی در پایان گفت: بدون نیروی انسانی متخصص اتفاقی نمی افتد. ما ۴۰ هزار مشاور نیاز داریم تا طرح جامع مشاور را اجرا کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

———————————————————————————————-

خبر 16 بهمن 97 – کمبود ۱۲۵ هزار مربی و مشاور در مدارس

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره میزان کمبود مشاوره در مدارس گفت: به ازای هر ۱۲ دانش آموز به یک مشاور نیاز داریم و اکنون با کمبود ۳۵ هزار مشاور و حدود ۹۰ هزار مربی پرورشی مواجه هستیم.

به گزارش ایسنا علیرضا کاظمی در سلسله نشست‌های خبری آموزش و پرورش در دهه مبارک فجر که در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد با بیان اینکه معاونت پرورشی زاییده و مولود انقلاب است، گفت: تقدیم ۴۰ هزار شهید فرهنگی و جانباز و دهها هزار جانباز و آزاده یادآور شروع پرشکوه فرهنگیان در دفاع مقدس و انقلاب باشد.

وی افزود: معاونت پرورشی در دوره‌ای ادغام شد و پس از تصویب قانون احیای معاونت پرورشی، مجدداً تشکیل شد. اردوگاه‌ها از جمله فضاهای فرهنگی هستند در ابتدای انقلاب ۳۵ اردوگاه داشتیم که امروز به ۳۰۵ مورد رسیده است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سال قبل ۱۵ میلیون نفر روز اردو در فضاهایی که در اختیار آموزش و پرورش است برگزار کردیم، گفت: نمازخانه ها نیز در خود مدرسه‌ها می‌تواند منشا اثرات بسیاری باشد. در ابتدای انقلاب متداول نبود که مدارس نمازخانه داشته باشند اما امروز در ۵۳ هزار مدرسه نمازخانه استاندارد و نیمه استاندارد داریم. توجه به کانون‌های فرهنگی نیز مدنظر بوده است.

کاظمی با بیان اینکه ۳۰ کانون در ابتدای انقلاب داشتیم که اکنون به ۱۲۰۰ مورد رسیده است، اظهارکرد: به کتاب و کتابخوانی نیز توجه شده است و۶۳ هزار کتابخانه در مدارس داریم که رشد ۲۲۰ درصدی را نسبت به اول انقلاب نشان می‌دهد.

وی افزود: ۱۱۶ میلیون جلد کتاب داریم و سرانه کتاب ۵.۶ به ازای هر دانش آموز است. چهار تشکل رسمی سازمان دانش آموزی، بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن اسلامی و سازمان جوانان هلال احمر فعال هستند که بیش از ۵۰ درصد دانش آموزان را تحت پوشش قرار داده‌اند.

کاظمی به بهره‌گیری از نهاد روحانیت در فضاهای مختلف در قالب ائمه جماعات اشاره کرد و گفت :۲۰ هزار نفر از روحانیون ائمه جماعات در مدارس هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دو ماموریت اصلی را برای خود تعریف کرده‌ایم، اظهارکرد: نخست غنی سازی اوقات فراغت و دوم بسترسازی برای شناسایی و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در ساحت‌های تربیتی است. برگزاری اردوها، مسابقات فرهنگی، توجه به مناسبت‌های سیاسی و اجتماعی از دیگر برنامه‌هاست.

وی ادامه داد: شورای دانش آموزی، یاوران معروف، همیار پلیس، همیار مشاور و… از تشکل‌هایی هستند که به نهادینه شدن هنجارها کمک می‌کنند.

کاظمی با اشاره به مسابقات قرآنی در سطح کشور اظهار کرد: حدود ۳۰۰۰ حافظ کل قرآن در سال‌های نه چندان دور تحویل جامعه داده‌ایم. اکنون یک میلیون و ۲۵۰ هزار دانش آموز در نهضت ملی حفظ قرآن شرکت کرده‌اند و سالانه هفت میلیون نفر رشته در مسابقات و رشته‌های مختلف قرآنی شرکت می‌کنند.

وی اضافه کرد: توسعه مهارت‌های ارتباطی، فضای مشاوره و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از دغدغه‌های ماست. ۴۵ هزار مربی پرورشی و ۱۲ هزار مشاور در سطح مدارس داریم. مهمترین برنامه ما توسعه فرهنگ مشاوره و تلاش برای ارتقای توانمندی‌ها و مهارت‌های دانش آموزان در بخش‌های مختلف است که در اداره کل امور مشاوره دنبال می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش درباره طرح نظام جامع مشاوره اظهار کرد: این طرح در کمیسیون فرعی شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده و منتظر طرح در صحن علنی است.

کاظمی درباره میزان کمبود مشاوره در مدارس گفت: هر ۱۲ دانش آموز به یک مشاور نیاز دارد و اکنون با کمبود ۳۵ هزار مشاور روبرو هستیم. مربی پرورشی استانداردهای متفاوتی دارد. حدود ۹۰ هزار مربی پرورشی نیز کمبود داریم البته معضل نیروی انسانی مربوط به همه حوزه‌هاست.

وی درباره بروز آسیب‌های اجتماعی و راهکارهای کاهش آسیب‌ها اظهارکرد: همه آسیب‌ها نشات گرفته از کم مهارتی دانش آموزان، کاهش تاب آوری، خشونت و… است. سه میلیون دانش آموز متوسطه را در یک آزمون غربالگری شرکت دادیم، نیمرخ سلامت و نقشه خطرپذیری را ترسیم کرده‌ایم و برنامه‌های توانمندسازی را بر اساس ان تدوین و اجرا می‌کنیم. توسعه مهارت‌ها و فضایل اخلاقی در ۲۳ هزار واحد آموزشی در حال اجراست.

کاظمی افزود: طرح «نماد» نیز برای رسیدگی به مسائل اورژانسی اقداماتی انجام می‌دهد. تقویت هسته‌های مشاوره و تلاش برای توسعه و ترویج فرهنگ مشاوره و استفاده از ظرفیت خود دانش آموزان در قالب طرح همیار مشاور نیز دنبال می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه منشور حقوق دانش آموزی برای تصویب به شورای عالی آموزش و پرورش داده شده است و امیدواریم مراحل خود را طی کند و به تصویب برسد، گفت: آیا دستاوردها و خروجی مجلس و شوراهای دانش آموزی نتیجه تربیت موفق سیاسی – اجتماعی نیست؟ ما در این زمینه خوب عمل کردیم و نسل جوانی شجاع و نقاد داریم.

وی افزود: در حوزه تربیت دینی قبول داریم که ممکن است به اندازه‌ای که در حوزه دینی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم، انتظاراتمان برآورده نشده باشد البته اجبار و الزام در آموزه‌های دینی جایگاهی ندارد و ما هم آن را نمی‌پذیریم اما معتقدیم باید فضای مدارس آماده و مهیا باشد. جوانان مومن، متدین، انقلابی و دین باوری داریم که در صحنه اجتماع حاضر هستند و باید آنان را نیز ببینیم.

کاظمی با اشاره به ظرفیت حوزه علمیه گفت: ۱۸ تا ۲۰ هزار ائمه جماعات روحانی داریم، بیش از ۴۰۰۰ روحانی تبلیغی به مدارس اعزام می‌شوند و حدود ۳۰۰۰ طلبه مستقر به عنوان مشاوران دینی در مدارس داریم. اخیرا نیز طرح سربازطلبه را اجرا کرده‌ایم و ۵۰۰ طلبه تحت این عنوان مشغول هستند و امید است این ظرفیت به ۱۰۰۰ مورد در سال جاری افزایش یابد.
تعداد تنبیه بدنی در مدارس اندک است

وی درباره تنبیه بدنی دانش آموزان اظهارکرد: تنبیه بدنی را نمی‌پسندیم و آن را محکوم میکنیم. به نظر می‌رسد کمی در حق معلمان اجحاف می‌شود. در مدارسی با این گستردگی تعداد اندکی تنبیه صورت می‌گیرد. عدد بالا نیست اما فضاسازی سنگین است. توانمندسازی دانش آموزان و همکاران در حوزه بهداشت و سلامت روان را دنبال می‌کنیم. مشاوره فردی نیز انجام می‌شود و اگر موارد خاصی رخ دهد مرجع رسیدگی به تخلفات به آن رسیدگی می‌کند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

 

———————————————————————————————

خبر 13 بهمن 94 – نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد

 

مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در گزینش رد صلاحیت شده‌اند سه روز برای تجدیدنظر فرصت دارند
به گزارش سرویس آموزش و پرورش پانا، شاپور محمدزاده ضمن تبریک فرارسیدن سی وهفتمین بهارانقلاب اسلامی ، با اشاره به اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، اظهار کرد : کار گزینش این افراد را طی مدت ۲۰ روز به پایان رساندیم و اسامی تأیید صلاحیت‌شدگان امروز به امور اداری وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.
وی افزود: پذیرفته شدگان از نیمه بهمن کلاس‌های آموزش معلمی را در دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌کنند و از مهر ۹۵ به کلاس‌های درس وارد خواهند شد.
مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: داوطلبانی که رد صلاحیت شده‌اند، فرصت دارند تا طی سه روز برای تجدیدنظر به هسته‌های گزینش استان‌ها مراجعه کنند. با وجود آنکه قانون رسیدگی به پرونده‌ها و تجدید نظر اول یک ماه اعلام شده است ولی با عنایت به تاکید وزیر آموزش وپرورش مبنی بر رسیدگی عاجل به وضعیت داوطلبان ، به هسته‌های گزینش استان‌ها اعلام کردیم به جهت شرایط خاص و ویژه از جمله ضرورت تشکیل کلاسهای آموزشی از نیمه بهمن، حداکثر ظرف مدت یک هفته پرونده‌ها را بررسی و نتایج تجدید نظر اول را اعلام کنند.
محمدزاده ادامه داد: افرادی که در تجدید نظر اول صلاحیت آنها تأیید نشده ، می‌توانند فرم تجدیدنظر دوم را تکمیل کنند و هسته‌های گزینش استان‌ها موظفند پرونده‌ها را جهت تصمیم‌گیری با پست پیشتاز به هیئت مرکزی گزینش ارسال کنند و این هیئت با استفاده از تمام ظرفیت در کمترین مدت زمان نتایج تجدیدنظر دوم را اعلام خواهد کرد.

خبر 18 دی 94 – قبولی ۳۱۳۸ نفر در آزمون استخدام آموزش و پرورش

خبرگزاری آنا: حسین توکلی مشاور عالی رییس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، گفت: «براساس برنامه زمانی اعلام‌شده، فهرست اسامی تعداد ۳۱۸۳ نفر که از این تعداد ۶۸۲ نفر زن و ۲ هزار و ۵۸۱ نفر مرد هستند، بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.»
او تأکید کرد: «پذیرفته شدگان نهایی آزمون می‌توانند براساس مفاد اطلاعاتی که بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و با در دست داشتن مدارک لازم برای طی مراحل گزینش به مراکز امور اداری آموزش و پرورش مراجعه کنند.»
توکلی با بیان اینکه تعداد ۱۷۸ هزار و ۵۳ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت‌نام کرده بودند و آزمون مذکور در روز جمعه ۲۷ شهریور برگزار شد افزود: «از تعداد ۱۷۸ هزار و ۵۳ نفر که اقدام به ثبت‌نام کرده بودند، ۷۷ هزار و ۹۲۹ مرد و مابقی زن بودند.»
او خاطر نشان کرد: «تعداد ۱۴۷ هزار و ۶۱۸ نفر یعنی حدود ۸۳ درصد از ثبت‌نام کنندگان در جلسه آزمون حاضر و مابقی غایب بودند.»

 خبر 17 بهمن 94 – نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش
:: ۹۴/۱۰/۱۱ :: مجوز استخدام ۱۵ هزار دانشجوی دانشگاه فرهنگیان دریافت شد
:: ۹۴/۱۰/۷ :: آموزش و پرورش سال آینده آزمون استخدامی برگزار خواهدش کرد

:: ۹۴/۹/۳۰ ::  پیگیری برای استخدام ۸۰۰ معلم در مدارس استثنایی
:: ۹۴/۹/۳۰ :: زمان معرفی ۴۶۰۰ پذیرفته شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش
:: ۹۴/۹/۲۳ :: دلیل تأخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش
:: ۹۴/۸/۲۷ :: ارسال نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش؟
::  ۹۴/۸/۲۵ ::  تعیین تکلیف استحدام معلمین و شادی کردن معلمان در مجلس +عکس
:: ۹۴/۸/۱۹ ::  جذب ۲۰۰ مربی تربیتی از محل استخدام ۵ هزار نیروی آموزش و پرورش
::  ۹۴/۸/۱۹  :: جذب ۲ هزار نفر در مقطع متوسطه
:: ۹۴/۸/۱۹  :: آغاز آموزش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از آذر ماه
:: ۹۴/۸/۱۶ :: نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۴

:: ۹۴/۸/۱۲ :: اعلام نتایج آزمون استخدام فرهنگیان به آخر هفته موکول شد

:: ۹۴/۸/۴ ::  پذیرش اولیه ۱۲ هزار نفر در آزمون استخدام آموزش و پرورش

:: ۹۴/۸/۴ :: زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش

:: ۹۴/۷/۲۵ ::زمان مشخص شدن وضعیت استخدامی‌‌های جدید آموزش و پرورش

:: ۹۴/۷/۱۵ :: ورود ۱۸ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان به آموزش و پرورش

:: ۹۴/۷/۱۵ :: بررسی اخذ مجوز تسهیل ادامه تحصیل فرهنگیان

:: ۹۴/۶/۲۵ :: کارت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

:: ۹۴/۶/۲۱ :: استخدام ۲۰۰ نفر در معاونت پرورشی آموزش و پرورش

:: ۹۴/۶/۱۴ ::  نحوه استخدام در آموزش و پرورش
:: ۹۴/۶/۹ :: شرایط جذب نیروهای حق‌التدریس
:: ۹۴/۵/۲۹ :: الزام دولت به جذب مربیان پیش دبستانی
:: ۹۴/۵/۲۷ :: اعتراض مجلس به روند برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش
:: ۹۴/۵/۲۶ :: عودت هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به افراد ناموفق در ثبت‌نام
:: ۹۴/۵/۲۶ :: ثبت نام ۱۷۸ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
:: ۹۴/۵/۱۸ ::  مربیان پیش‌دبستانی در اولویت آزمون استخدامی
:: ۹۴/۵/۱۷ :: شرایط سنی آزمون استخدامی فرهنگیان
:: ۹۴/۵/۱۵ ::ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش شد
:: ۹۴/۵/۱۱ :: جزئیات نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش
:: ۹۴/۵/۱۱ :: جزئیات استخدام فرزندان شاهد و ایثارگر فرهنگیان
:: ۹۴/۵/۱۰ :: شرایط استخدام در آموزش و پرورش منتشر شد
:: ۹۴/۵/۵ :: زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش اعلام شد
:: ۹۴/۵/۳ :: جزییات آزمون استخدامی آموزش و پرورش از زبان وزیر
:: ۹۴/۵/۲ :: زمان برگزاری آزمون استخدامی معلمان
:: ۹۴/۵/۱ :: آگهی استخدام ۵۰۰۰ نیرو در آموزش و پرورش
:: ۹۴/۴/۱۰:: نامه روحانی درباره استخدام آموزش و پرورش
:: ۹۴/۴/۹ :: زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش
:: ۹۴/۴/۱ :: ارایه برنامه آزمون استخدام آموزش و پرورش به سازمان مدیریت
:: ۹۴/۳/۲۳:: پاسخ دولت در خصوص آزمون استخدامی آموزش و پرورش
::۹۴/۳/۱۰  ::  زمان ثبت نام استخدام وزارت آموزش و پرورش
:: ۹۴/۲/۳۱ :: اعلام رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش
:: ۹۴/۲/۳۱ ::  آزمون «مرداد امسال» به درد آزمون «سال گذشته» دچار نشود!
:: ۹۴/۲/۲۹ :: ابلاغ قانون استخدام معلمان حق التدریس
:: ۹۴/۲/۲۶ :: آخرین خبر استخدام آموزش و پرورش از زبان وزیر
:: ۹۴/۲/۱۸ :: استخدام با رابطه در آموزش و پرورش دولت قبل
:: ۹۴/۲/۱۴ :: هشدار آموزش و پرورش در خصوص استخدام جدید
:: ۹۴/۲/۱۳ :: استخدام دانشجویان کاردانی به کارشناسی تربیت دبیر
:: ۹۴/۲/۸ :: صدور مجوز استخدام پنج هزار نفر در آموزش و پرورش
:: ۹۴/۲/۵ :: جزئیات جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش
:: ۹۴/۲/۲ :: شرایط استخدام دانشجویان تربیت دبیر
:: ۹۴/۱/۱۶ :: زمان آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در سال ۹۴
:: ۹۳/۱۲/۱۲ :: استخدام ۵۰۰۰ نفر از فارغ‌التحصیلان در آموزش و پرورش
:: ۹۳/۱۲/۴ :: آگهی استخدام دانشگاه فرهنگیان (معاونت نظارت و ارزیابی)
:: ۹۳/۱۱/۲۹ :: هنوز تکلیف استخدام مربیان پیش‌دبستانی مشخص نیست
:: ۹۳/۱۱/۴ :: تصمیم قطعی دولت برای استخدام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش
:: ۹۳/۱۰/۱۳ :: فراخوان استخدام پردیس های استانی دانشگاه فرهنگیان
:: ۹۳/۱۰/۷ ::  اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان
:: ۹۳/۸/۳۰ :: آخرین وضعیت آزمون استخدامی مربیان پیش‌ دبستانی در سال ۹۳
:: ۹۳/۸/۲۶ :: شرایط استخدام معلم در مدارس دولتی واگذار شده به بخش خصوصی
:: ۹۳/۷/۸ :: آگهی استخدام دانشگاه فرهنگیان – سراسری
:: ۹۳/۶/۱۱ :: آخرین اخبار استخدامی مربیا پیش دبستانی آموزش و پرورش
:: ۹۳/۶/۱۱ :: استفاده از نیروهای رسمی آموزش و پرورش در مراکز دارالقرآن 
:: ۹۳/۶/۴ :: مخالفت نمایندگان با کلیات طرح تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی
:: ۹۳/۴/۲۹ :: کمبود ۶۷ نفر نیرو در آموزش و پرورش کاشمر
:: ۹۳/۴/۲۳ :: برگزاری آزمون جذب مدرس آموزش خانواده در آموزش و پرورش فارس
:: ۹۳/۳/۳۱ :: استخدام‌های آموزش و پرورش دور زدن قانون بود
:: ۹۳/۳/۴ :: یک مسوول آموزش و پرورش مادر ۵۰ ساله خود را استخدام کرد
::۹۳/۲/۷ :: صدور بخشنامه استخدام دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان
:: ۹۳/۲/۳ :: تهیه لایحه استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش
:: ۹۳/۲/۳ :: صدور احکام استخدامی ورودیان بهمن دانشگاه فرهنگیان
:: ۹۳/۱/۱۶ :: استخدام در آموزش و پرورش ممنوع شد
:: ۹۲/۱۲/۲۲ :: ردیف استخدامی دانشجو معلمان تصویب شد
:: ۹۲/۱۲/۱۷ :: نحوه جذب مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
:: ۹۲/۱۲/۱۱ :: حدود ۵۰۰۰ مربی حق‌التدریس فنی حرفه‌ای در راه استخدام
:: ۹۲/۱۲/۶ :: جزئیات جدید پذیرش دانشجوی کارشناسی و ارشد در دانشگاه فرهنگیان
:: ۹۲/۱۱/۲۳ :: نیروهای انسانی آموزش و پرورش ساماندهی می‌شوند
:: ۹۲/۱۱/۵ :: بازنگری در نظام جذب و گزینش معلمان
:: ۹۲/۱۰/۲۱ :: بازنشستگی پیش از موعد در لایحه بودجه ۱۳۹۳
:: ۹۲/۱۰/۱۵ :: واکنش مجلس به بحث ممنوعیت استخدام آموزش و پرورش
:: ۹۲/۱۰/۱۵ :: ممنوعیت استخدام نیرو در آموزش و پرورش
:: ۹۲/۹/۲۲ :: برنامه جدید استخدامی آموزش و پرورش
:: ۹۲/۸/۱۲ :: آزمون استخدامی مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش
:: ۹۲/۷/۲۶ :: استخدام ۱۴۰ معلم بومی در آموزش و پرورش شادگان
:: ۹۲/۷/۱۶ :: وجود ۵۰ هزار معلم مازاد مدارس در کشور ولی کمبود معلم
:: ۹۲/۷/۱۴ :: یک هزار و ۵۰۰ نفر جذب دانشگاه فرهنگیان فارس می شوند
:: ۹۲/۷/۱۴ :: جذب دانشجویان دانشگاه رجایی و شریعتی درآموزش و پرورش
:: ۹۲/۷/۱ :: جذب ۲۵ هزار مربی پیش دبستانی در آموزش و پرورش
:: ۹۲/۴/۳۰ :: شرایط تحصیلی و جسمانی برای معلم شدن
:: ۹۲/۴/۶ :: استخدام آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان
:: ۹۲/۳/۲۸ :: استخدام ۱۰۰ هزار دانشجو در آموزش و پرورش
:: ۹۲/۳/۲۷ :: استخدام مدرسین آموزش و پرورش در کانون زبان ایران
:: ۹۲/۲/۲۳ :: آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۲
:: ۹۲/۲/۱۶ :: استخدام مربیان پیش دبستانی،نیروهای شرکتی و قراردادی در آموزش و پرورش
:: ۹۲/۱/۲۴ :: استخدام آموزش و پرورش سال ۹۲
:: ۹۱/۱۲/۱۴ :: استخدام معاون فناوری در مدارس آموزش و پرورش
:: ۹۱/۱۲/۱۲ :: جذب ۲۵ هزار دانشجوی متعهد خدمت توسط آموزش و پرورش
:: ۹۱/۱۲/۷ :: استخدام نیرو در آموزش و پرورش نیشابور
:: ۹۱/۱۱/۲۰ :: استخدام کلیه معلمان حق‌التدریس آموزش و پرورش استان البرز
:: ۹۱/۱۱/۲۰ :: آگهی استخدام آموزش و پرورش استان قم
:: ۹۱/۱۱/۱۷ :: ضمانت اجرایی استخدام تمام دانشجویان دانشگاه فرهنگیان درآموزش و پرورش
:: ۹۱/۱۱/۸ :: تبدیل وضعیت پیمانی ها با سه سال سابقه کار آموزش و پرورش
:: ۹۱/۱۱/۵ :: مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت با کمبود نیرو مواجه نیستیم
:: ۹۱/۱۱/۴ :: جزئیات استخدام ۵۹ هزار نفر در آموزش و پرورش
:: ۹۱/۱۱/۳ :: استخدام نیروی انسانی در آموزش و پرورش را ساماندهی می کنیم
:: ۹۱/۱۰/۱۷ :: امکان تدریس معلمان لیسانسه در مدارس راهنمایی و دبیرستان
:: ۹۱/۱۰/۹ :: استخدام ۵ هزار نفر در آموزش و پرورش

 سوالات رایج آزمون استخدام ادارات دولتی

                                                      

4139 بازدید کل ، 2 امروز

  

۲۳۰ پاسخ تا “آخرین اخبار استخدام آموزش و پرورش”

 1. لطفا مکان راهم اطلاع رسانی کنید د راصفهان باتشکر فراوان

 2. من مربی پیش دبستانی با مدرک کاردانی هستم لطا مکان مورد نظر در اصفهان را ایمیل کنید با تشکر فراوان

 3. فاطمه الف در ۱۳۹۲-۰۴-۰۸ @ ۱۰:۲۴

  سلام من لیسانس مشاوره ام خبرم کنیدباتشکرازشما.اززابل

 4. نسرین رشیدی در ۱۳۹۲-۰۴-۱۰ @ ۱۸:۱۸

  من نسرین رشیدی کرمانی هستم .دارای مدرک لیسانس آموزش ابتدایی و دارای شش سال سابقه کار در مدارس ابتدایی غیر انتفاعی ،جویای استخدامی در آموزش و پرورش هستم.با تشکر از اطلاع رسانی به موقع شما.

 5. بریزاد در ۱۳۹۲-۰۴-۱۲ @ ۰۷:۳۹

  سلام.من دانشجوی فوق لیسانس روانشناسی بالینی ساکن بندرعباس هستم جویای استخدامی در آموزش و برورش هستم لطفا اطلاع رسانی کنید

 6. بریزاد در ۱۳۹۲-۰۴-۱۲ @ ۰۸:۰۳

  سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بالینی ساکن بندر عباس هستم و جویای استخدامی آموزش برورش هستم لطفا اطلاع رسانی کنید

 7. حسین عدالت خواه در ۱۳۹۲-۰۴-۱۶ @ ۰۸:۲۸

  سلام.توکل برخداولی تاوقتی مسؤولین فرزندانشون مشکل استخدامی ندارن کسی به فکرمانیست.کارشناس ادبیات فارسی

 8. فاطمه ازاد در ۱۳۹۲-۰۴-۲۲ @ ۱۱:۴۹

  با سلام من کارشناسی ارشد زیست شناسی هستم و به مدت یک سال به عنوان نیروی شرکتی در اموزش و پرورش مشغول به کار بوده ام. لطفا زمان ازمون را به من اطلاع دهید.با تشکر.

 9. حمیده د در ۱۳۹۲-۰۴-۲۴ @ ۱۳:۳۱

  سلام من لیسانس حسابداری هستم جویای کار در آموزش و پرورش هستم .اطلاع رسانی بکنید. تهران

 10. سلام من لیسانس اموزش و پرورش ابتدای هستم جویای کار لطفا اخرین اخبار استخدامی را اطلاع رسانی کنید باتشکر

 11. اخرین اخبار استخدامی اموزش وپرورش

 12. سلام من دانشجوی ارشد مشاوره هستم وجویای کاردرآموزش وپرورشم لطفا زمان ثبت نا م رابه من اطلاع دهید باتشکر

 13. مهدی غلامی در ۱۳۹۲-۰۴-۲۷ @ ۰۹:۵۶

  سلام.من فوق الیسانس علوم تربیتی و جویای کار در آموزش و پرورش هستم. لطفا اخبار استخدامی را به من اطلاع رسانی کنید.با تشکر

 14. شهرزاد در ۱۳۹۲-۰۴-۲۸ @ ۰۰:۱۱

  سلام من لیسانس ارتباطات هستم جویای کار در آموزش و پرورش ..لطفا زمان استخدامی و آزمونش را به من هم بگید ..ممنونم

 15. من فوق لیسانس ریاضی محض و بیکار و جویای کار ……

 16. فهیمه جهانگیری در ۱۳۹۲-۰۵-۰۱ @ ۱۲:۴۹

  لطفا زمان برگذاری آزمون و شرایطش رو اطلاع بدید

 17. فهیمه جهانگیری در ۱۳۹۲-۰۵-۰۱ @ ۱۲:۴۹

  لطفا زمان برگذاری آزمون و شرایطش رو اطلاع بدید

 18. سلام
  یک سوالی مطرح است و اون این که چرا انقدر بی نظم همه چی؟
  اگر لطف کنید زمان آزمون رو به من هم اطلاع دعید ممنون میشم…
  لیسانس هنر _ارتباط تصویری_گرافیک

 19. نيلوفر در ۱۳۹۲-۰۵-۰۲ @ ۰۰:۵۲

  لطفا اظلاع رسانی کنید
  تشکر فراوان

 20. نيلوفر در ۱۳۹۲-۰۵-۰۲ @ ۰۰:۵۸

  درود فراوان
  منتظر دریافت پیام شما هستم
  سپاس

 21. سلام من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم چگونه میتوانم استخدام شوم؟

 22. سلام من لیسانس مشاوره هستم چطوری میتونم استخدام شوم. ممنون خبرم کنید لطفا.

 23. با سلام لیسانس نرم افزار هستم.آیا آموزش و پرورش استخدامی دارد در این رشته؟امثال من که دانشگاه آزاد درس خوندیم چی میشیم؟

 24. سلام من لیسانس معماری هستم جویای کار در آموزش و پرورش ..لطفا زمان استخدامی و آزمونش را به من هم بگید ..ممنونم

 25. مهدیه سادات مصطفوی در ۱۳۹۲-۰۵-۱۶ @ ۲۲:۱۸

  سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر هستم می خواستم بدونم چطوری می تونم استخدام بشم منتظر میل شما هستم

 26. با عرض ادب لیسانس فیزیک حالت جامد دارم آیا آموزش پرورش استخدامی دارد لطفا مرا مطلع کنید.

 27. دانشجوی کارشناسی ارشد علوم قرآنی هستم آیا می شود جذب آموزش وپرورش شد وچگونه؟

 28. زهرا الهامی اصل در ۱۳۹۲-۰۵-۲۵ @ ۲۳:۰۲

  لیسانس زبان انگلیسی هستم…8 سال است که به طور مداوم در اموزشگاههای مختلف مشغول به تدریس میباشم..بدون بیمه و درامد مناسب…به امید اینکه بتوانم یک روز در اموزش و پرزرش استخدام شوم…

 29. زهرا الهامی اصل در ۱۳۹۲-۰۵-۲۵ @ ۲۳:۰۴

  لیسانس زبان انگلیسی هستم…8سال مداوم در اموزشگاههای مختلف مشغول به تدریس میباشم…بدون بیمه و درامد کافی….به این امید که یک روز در اموزش و پرورش استخدام شوم….تبریز

 30. سلام من لیسانس روانشناسی صنعتی سازمانی دارم. میتونم توی آزمون برای استخدام مشاوره شغلی ، ثبت نام کنم؟ لطفا زمان آزمون را به من اطلاع دهید
  باتشکر

 31. سلام من هم یک لیسانسه مترجمی هستم همه کاریم کردم تا بتونم خرج تحصیلم درارم از تدریس گرفته تا از این کارای در منزل انقدر دنبال کار گشتم که شاىد باورتون نشه اما هم جا پارتی می خواد من که سپردم به خدا تنها پارتیم.بدون درامد زندگی سخته.شما روقسم بر اساس توانمندیها استخدام کنید

 32. خدمت “ز.ر”
  جانا سخن از زبان ما می گویی…
  * احتمالاً باید چادرت را جمع تر بزنی و فقط یک چشمت بیرون باشد و با 22 سال سن، برگه ی 19 سال بسیجی بیاوری و ریش هم بگذاری.
  ریش را چه آقا باشی و چه خانم فرقی نمی کند.
  من با چادر و همه ی اینا بودم فقط چون به جای یک چشم، دو چشمم موقع مصاحبه بیرون بود قبول نشدم.
  طرف گفت برای زندگی در جامعه و دیدن فرد مقابل و جلوی پایت یک چشم هم زیاد است.
  اما خودشون چهارچشمی سه نقطه … .
  خدایا به داد دل ما برس…

 33. مصطفی خسروی در ۱۳۹۲-۰۶-۲۸ @ ۱۷:۱۳

  خیلی نامردید. همتون دروغ گو هستید. شما اصلا بفکر جوونها نیستید.

 34. چادر باید بزنین تا ایمان آقایون به خطر نیفته..!
  بلاخره مام خدایی داریم.. مهدی جان بیا که خودت فقط میتونی مارو نجات بدی…

 35. فرحناز تندیس در ۱۳۹۲-۰۷-۰۸ @ ۱۱:۳۲

  سلام همین دیروز رفتم اموزش و پرورش گفتن خانم معرفت کیه؟واقعا همه چی شده پارتییییییی.

 36. به نام خدای مهر آفرینان
  سلام دوستان خیلی خوب به اصطلاح مسلمان همه چیتون از آموزش و پرورش تا آموزش عالی شده شعار
  که همه خوبید
  وجدان که در هیچ ارگانی نیست این از استادا که یک مشت دزدند و این م از آموزش و پرورش که فقط یک مشت بی سواد را تو کارا جا می دهند و برای جوانو ی تحصیل کرده جایی نمی ذارن
  کاش که انصاف داشتید ولی من بدترین ها را برای انشان هایی خواهانم که حق جوانها را می خورند
  انسان بودن را فراموش کردیم

 37. ای خدا من میخوام استخدااام اموزش پرورش بشم از بچگی دوست داشتم رفتم علوم تربیتی مدیریت اموزشی خوندم ولی ای دل غافل کاش به جای این کارا رو مخ یه پارتی کااااار میکردم

 38. من قبل از مهر به اموزش پرورش رفتم گفتن اصلا نیرو نمی خوایم همینا هم اضافه ان اونو نگاه لنگشو انداخته رو لنگش ماهی 2میلیون درامدشه اما اضافست

 39. راسته واقعآ؟ اینا که گفتن نمیگیریم!! اکه میگیرن راه ورودشو میشه اعلام کنید؟

 40. باسلام/
  من لیسانس روانشناسی دارم جویای کار هستم لطفا اطلاع رسانی کنید!1
  ممنونم ازتون ازطرف یه دلشکسته و ناامید از همه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 41. سلام من هم لیسانس برق هستم ومعلولیت 45%در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه گیلان مفطع ارشد میباشم وشاغل نیستم خودتان قضاوت کنید.

 42. آزاده رازخواهنده در ۱۳۹۲-۰۸-۲۸ @ ۲۰:۵۸

  سلام.من کارشناسی روانشناسی دارم و علاقمند استخدام در آموزش پرورشم لطفا در صورت استخدام منو هم مطلع کنید.متشکرم.

 43. سلام من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم وعلاقه مند وجویای کارهستم لطفا اگه امکان داره درباره استخدام اموزش وپرورش هم ب من اطلاع بدین
  ی دنیاممنونتون میشم اگه بهم خبر بدین
  تشکر

 44. اقازاده در ۱۳۹۲-۰۸-۳۰ @ ۱۱:۲۱

  سلام من کارشناسی علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی دارم لطفا منو هم درجریان ازمون قراربدین
  ممنون

 45. سلام.من هم کارشناس بهداشت محیطم. جدیدا شنیدم مدارس کارشناس بهداشت میخاد.یعنی واقیه؟ باورش خیلی سخته!!!!

 46. من هم کارشناس مامایی هستم. سه سال سابقه دارم یه چند ماهی میشه که از تهران اومدم گیلان بیکار شدم اگه کاری واسه ما هم بود ما را در جریان بزارین!!!

 47. Salam lotfan maro ham bi khabar nazarid axamo one pish dabestan

 48. خدایش این چه وضعیه؟؟ تا ما لیسانس بگیریم دیگه آموزش و پرورش نیرو نمیگیره و فقط دانشگاه فرهنگیان….حالا که ارشد گرفتیم واسه استاد حق التدریسی هم باید دکتری باشی…ینی بدبخ تر از ما نیست بخدا..

 49. فاطیما در ۱۳۹۲-۰۹-۰۳ @ ۲۰:۴۴

  زمان ازمون گذشته?اگر نگذشته اطلاع بدید:-)با تشکر

 50. سلام
  من دارای مدرک کاردانی کامپیوتر(نرم افزار) هستم ودر حال حاضر در مقطع کارشناشی it دارم تحصیل میکنم .آیا من میتوانم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم یا

 51. سلام
  من دارای کاردانی نرم افزار کامپیوتر هستم و در حال حاضر محصل کارشناسی it هستم
  میخواستم بدونم آیا جای برای من در آموزش و پرورش هست؟میتونم استخدام بشم ؟
  دبیری رو خیلی دوست دارم.لطفا جوابمو بدید لطفا.

 52. salam,lotfan begin aya estekhdami hast ya na?ma dg sabremun tamum shodesh.mamnun.

 53. salam,kash bar asase tavanmadiha tu amuzh parvaresh estekhdam konin,kash dabirhaye kara o tavanmandharo entekhab konin,chi mishe akhe?

 54. ba salam man lisans olome ejtemaei hastam.lotfan ma ro ham dar jaryan bezarid.tashkor

 55. سلام.من٢٨سالمه ولیسانس علوم اجتماعی دارم.اقاهروقت خبری ازاستخدام شد یه ندایی به مابدیدوالاثواب داره.ممنون

 56. سلام..دمتون گرم شما همه لیسانس هستید..لااقل دلتون نمیسوزه..من فوق لیسانس هستم و دلم میسوزه که رشتم فقط به درد دبیری میخوره و هیچ جا واسم کار نیست….متولد 68هستم..تا لیسانس گرفتیم آموزش و پرورش دیگه نیرو نمیخواست…تا ارشد گرفتیم واسه استادی حتما باید دانشجوی دکتری باشی…. کجای این مملکت جووناش جا دارن؟؟
  والا معلم ابتدائی خودم که الان 30 سال سابقه هم بیشتر داره هنوز سرکار هستش…اونوقت منه جوون وضعم اینه… خدارو خوش میاد؟؟؟؟؟

 57. با سلام. یعنی میشه ما جوانای نسل سوخته یه کار آبرومند پیدا کنیم. اگه خبری شد به ما هم خبر بدید. کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت برنامه ریزی.

 58. حمیده شاطر خبازی در ۱۳۹۲-۱۰-۰۱ @ ۱۹:۱۵

  من لیسانس امار دارم در استان همدان وجویای کار در اموزش وپرورش برای تدریس ریاضی هستم

 59. باسلام
  من لیسانس رشته حقوق بامعدل14/85متقاضی تدریس درآموزش وپرورش هستم

 60. وقتی همه جا پارتی بازی هست چه توقعی برا استخدام داری ما. یکی از همکارای ما استخدام شده رفتیم آموزش پرورش شکایت، میگن بله پارتی داشته دست ما نیست برید آموزش پرورش کل شکایت کنین.آخه چقدر بی عدالتی و بی قانونی.بسه دیگه

 61. اگه میخاستن فقط نیروی دانشگاه فرهنگی استخدام کنن,رشته های اموزش ابتدایی و پیش دبستانی رو تو پیام نور چرا گذاشتن؟اینو از اول میگفتن ماهم بیخودی شهریه دانشگاه پیام زور نمیدادیم
  من که لیسانس آموزش پرورش دبستان و پیش دبستان از دانشگاه پیام نورم تکلیفم چی میشه؟
  شرط استخدام رو سابقه کار میخان
  واسه مربی پیش دبستان شدن باید پارتی داشته باشیم که من ندارم.
  تو رو خدا به داد جوونای بیکار برسید

 62. مگه ما چه خیری از مربی پیش دبستانی دیدیم که تو هم می خو ای بیای تو این کار وخودتو سرگردان کنی .

 63. بنشین تا صبح دولتت براید

 64. با سلام خبری شد لطفا منو بی خبر نذارید

 65. سارینا در ۱۳۹۲-۱۱-۲۳ @ ۰۹:۲۶

  سلام ، تکلیف ما که فیزیک دانشگاه ملی خوندیم چیه ؟ تو شهرمون با کمبود دبیر فیزیک مواجهند ولی نیرو جذب نمیکنن . الان که میگین استخدامی پیش دبستانی و دانشگاه فرهنگیان دارین پس تکلیف ما چیه ؟

 66. با سلام و خسته نباشید من دانشجوی سال اخر ارشد رشته زمین شناسی اقتصادی هستم از دانشگاه بهشتی بیکارم گناه من چی ؟چرا اموزش پرورش منو نمیگیره لیسانس هم در دانشگاه تربیت معلم خوندم.

 67. کتایون عباسی در ۱۳۹۲-۱۱-۳۰ @ ۲۳:۱۶

  با سلام
  چرا می خواهید برای جذب نیرو در آموزش و پرورش با صرف هزینه نیرو تربیت کنید در صورتی که در کشور ما فارغ التحصیلان با استعدادی با مدرک ارشد و دکتری وجود دارد که شاید بهتر بتوانند از عهده بار مسئولیت معلمی برایند
  با تشکر

 68. سلام مالیسانس اموزش ابتدایی داریم ما رو به عنوان نیروی شرکتی مشغول به کار کردن یک سال از خوشحالیمون نگذشته بود که وزیر عوض شد اقا ما نمیدونیم چه گناهی کرده بودیم تا نیومد اولین کاری که کرد بدون دلیل وتوضیح ما رو انداختن بیرون هر چی فریاد واعتراض کردیم صدامون به گوش کسی نرسید

 69. هادي باسره در ۱۳۹۲-۱۲-۰۵ @ ۱۸:۵۹

  باسلام…….چراااااااا؟ چرا مدیران آموزش پرورش… فارغ اتحصیلان کارشناسی ارشد تربیت بدنی گرایش حرکات اصلاحی وآسیب شناسی ورزشی را در مدارس ابتدایی استخدام نمیکنند تا ما شاهد این همه ناهنجاریهای وضعیتی دانش آموزان مدارس ابتدایی نباشیم …..با تشکر

 70. باسلام خدمت دوستان وتشکر از سایت خوبتان کسانی که خواهان برگزاری ازمون در اموزش وبرورش هستند به بخش سوزه های ذره بینی بیست وسی بهمن ماه بروند ونظر دهند یا نظرات زیبا وزهره وبقیه دوستان را تایید کنند

 71. باتشکر از زحمات مدیریت سایت دوستان اگر خواهان برگزاری ازمون در اموزش وبرورش هستید به بخش سوزه های ذره بینی بیست وسی بهمن ماه بروید واز حق خود دفاع کنید

 72. با سلام. ارشد روانشناسی از دانشگاه خوارزمی یا تربیت معلم تهران با کسب رتبه اول هستم. من که متولد 1356 هستم هنوز جویای کارم . البته سال 1390 ارشد در این دانشکاه خوب قبول شدم و تازه فارغ شدم اما پقدر معلمان غیرمرتبت وجود دارد که خدا داند و بس. حال میگذرم از افراد بیمار و نابلد و گرفتار در این نظام. امید است با جذب امثال من کمک به فرزندان خود کنید نه اینکه جسم و روان شان را به آتش بکشید.

 73. باسلام دوستان وزیر میگوید جذب نیرو فقط از دانشگاه فرهنگیان اگر خواهان برگزاری ازمون هستید به سایت فرهنگیان نیوز بروید وخواسته خود راباوزیر مطرح کنید

 74. خدا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا …
  مردیم از بیکاری و الافی…
  بابا ارشد زبان انگلیسی هستم.. یه نفر نیست بگه…
  خاک به سر مسووولان

 75. راضيه سيفپور در ۱۳۹۳-۰۱-۱۴ @ ۱۰:۳۷

  من مدرک کارشناسی علو تربیتی گرایش مدیریت پیش دبستانی و دبستانی از دانشگاه پیام نور را دارم

 76. راضيه سيفپور در ۱۳۹۳-۰۱-۱۴ @ ۱۰:۴۴

  ما وقت صرف کردیم رشته تخصصی ما پیش دبستانی است چرا ما را جذب نمی کنید در این صررت شما اموزش عالی پیام نور را زیر سوال میبرید لطفا جواب دهید

 77. باسلام من مهندسی سخت افزار کامپیوتر از دانشگاه اصفهان دارم اولین ورودی دانشگاه فنی مهندسی سخت افزار باظرفیت 40نفر تو کل کشور جای تعجب دارد بیکاری من الان کشاورزی میکنم وضیعت کشاورزی هم خرابتر یه فکری دولت جدید !!!!!!!!!!!

 78. بنده خدا در ۱۳۹۳-۰۲-۰۷ @ ۲۰:۲۲

  سلام بچه ها بیاین از طریق بیست وسی اعتراض کنیم چرا فقط از دانشگاه فرهنگیان معلم استخدام میکنن؟ مایی که تو دانشگاههای دولتی روزانه با رتبه های بالا درس خوندیم تا ارسد هم رفتیم بیکار بمونیم ای که دستت میرسد کاری بکن … مسءولین این جامعه اسلامی و عدل علییییییی (ع) نیست به داد ما برسید

 79. فهیمه اردمه در ۱۳۹۳-۰۲-۰۹ @ ۱۳:۵۱

  چرا مهندسی کشاورزی استخدام نمیکنید که به بچه ها بیاموزیم بهترین کار کشاورزیه . میخان درس بخونن که مثه من مهندس بیکار باشن

 80. سلام استخدام شدی ماروهم خبرکنین

 81. من زیست شناسی خوندم تکلیف من چیه که هیچ جا جذب نمیشم

 82. سلام؛توروخدا تورو به جون هرکی دوست دارین ما جوونای بیکارو از افسردگی نجات بدید؛عمرمون پای درس رفت آخرش هیچی‏!لیسانس حسابداری دارم‏!خونه نشینم؛

 83. یادم رفت بگم که کاردانی ریاضی هم دارم؛چندتا مدرک دیگه هم دارم بایدروی اونا سبزی پاک کنم چون کسی خریدارش نیست به کار بگیره؛

 84. س مهندسی مکانیک دارم تکلیف ماچیه یکی جواب بده بیان بگن اقا توکشور استخدامی نداریم تاجونا خودشون رو دنبال یه علم دیگه کنن

 85. مهرداد در ۱۳۹۳-۰۲-۱۴ @ ۱۶:۵۷

  اے خدا تا کے بیکارے الافے سرگردون کوچه خیابونها این هم تلاش کوشش کردیم ت به ی جایے برسیم سرکار بشیم تا واسه خودمون تشکیل خانواده بدیدم بریم سر خونه زندگے خودمون چه ارزوهاے داشتیم همشون برباد رفت

 86. مهرداد در ۱۳۹۳-۰۲-۱۴ @ ۱۷:۱۱

  سلام خواهشا اگه کسے اطلاع از استحدامے داشت بهم خبر بده هر کجا باشه فقط میخام سرکار بشم ….

 87. سلام بچه ها به هر طریقی میخواین اعتراضتون به گوش مسئولا برسونید من هستم؛ازبس دنبال کار رفتم و نشده از همه متنفرم؛تو این مملکت بزرگ کسی به فکر جوانها نیست واقعأ‏!‏؟هیچ جاهم پارتی ندارم‏!آدم بدشانس تاحالا مثل من دیدین؟؟

 88. فاطیما در ۱۳۹۳-۰۲-۲۲ @ ۱۴:۱۵

  من کارشناسی شیمی هستم الآن 3 ساله تو خونه هستم

 89. سلام.چقدر ناامید شدم من دانشجوی ارشد هستم فکر میکردم درسم تموم بشه یه کار خوب میرم!

 90. سلام من لیسانس علوم اجتماعی هستم بریدم انقدر دنبال کار گشتم ..کاش از اول.اصلا
  درس.نمی خوندم.. وزیر محترم اموزش وپرورش اگه یه موقعی وقت کردی نظر کاربرانو یه نگاه بکن..واقعا متاسفم

 91. سلام منم مثل دوستان تحصیلکرده وبیکارهستم .واقعا اگه کارنیست چرا دانشگاها دانشجو پذیرش میکنن.اگه هریک ازمسئولان ادارات وارگانها درکار خود مدیریت وجدان کاری داشته باشن یعنی ازقبل بدونن که درفلان رشته چند نفر قبولی دارن که این جوانان بعد ازاتمام درس نیازمند شغل مرتبط با رشته خود راخواهند داشت تا دررشته های دیگر که تخصص شان نیست ویا لااقل درشانشان نیست نروند من خودم لیسانسی رودیدیم که همراه با دیپلمه ها وحتی پایین ترازاونا فقط برای اینکه خرجی خانوادشوبده کار کرده واقعا انصاف هست کسی که چندین سال ازلحاظ مادی ومعنوی زحمت کشیده بیاد واینطوری مث کارگر جون بکشه(البته بگم که جوان هایی که کارگری میکنن اوناهم درحقشون ظلم شده چون درجامعه ما فاصله بین فقیر وثروتمند خیلی زیاده ) اگه ازاین جون ازاول میدونست که کاری براش نیست پول هارو براآینده اش سرمایه میکرد …..کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی از دانشگاه تهران وبیکار .امیدوارم مسئولان واقعا وجدان کاری داشته وبه حال جوانان رحم کنن تاما هم به گفته خودشان آینده سازان میهنمان باشیم .تشکر

 92. با سلام من لیسانس حسابداری هستم حدود 7سال در مدارس غیر انتفاعی با حقوق بسیار کم تدریس میکنم حدود 35 سال هم سن دارم.اداره اموزش وپرورش هیچ فکری هم برای ما نیروهای ازاد غیر انتفاعی هم نمیکنن.لطفا صدای ما را به مسئولین برسونید.

 93. zahra hosseinzadeh در ۱۳۹۳-۰۳-۱۹ @ ۲۳:۱۰

  با سلام و خسته نباشید.من به عنوان یک معلم مدرسه غیرانتفاعی تقاضامیکنم به مسئولین منتقل کنید تا یک فکری هم برای ما نیروی های آزاد بکنن منصفانه نیست که در شرایطی سخت تر از مدارس دولتی و با حقوق بسیار کمتر کار کنیم و امیدی به آینده نداشته باشیم لطفا پیگیری کنید این حرف خیلی از افرادبا شرایط منه.باتشکر

 94. با سلام
  من یه سربازمعلم هستم خیلی نگران بعداز خدمتم هستم
  لطفا فکری بحال استخدام سربازمعلمان باشید!

 95. باسلام من لیسانس نقشه برداری دارم اگه استخدامی فنی اومد لطفا خبر بدید.

 96. سلام
  رشته تخصصی من سرامیک میباشد ودرحال حاضر نیز در دوره کاردانی در دانشکده ی فنی و حرفه ای پسران امام خمینی میبد در مقطع روزانه مشغول به تحصیل میباشم باتوجه به علاقه ای که به کار دبیری دارم لزا از شما خواهشمندم اگر نیرویی خواستید که در هنرستانها تدریس کند خبرم کنید و هنرستان هم شهید رجایی ناحیه 1 یزد بودم از لحاظ تدریس کتب برای من مشکلی ندارد همه دروس تخصصی رشته سرامیک را میتوانم تدریس کنم باتوجه به اینکه در کنکور نیز رتبه دوم کشوری را کسب نموده ام
  ممنونم منتظر خبر شما هستم

 97. خانم داغری در ۱۳۹۳-۰۷-۲۶ @ ۲۳:۱۴

  سلام.من۶ساله که لیسانس فیزیک حالت جامد دارم.ساکن سوسنگرد هستم.اگر موردی برای استخدام در آموزش و پرورش دشت آزادگان هست٬به ما هم اطلاع بدین

 98. منم فارغ التحصیل دانشگاه تهرانم تو مقطع ارشد با رتبه 6 دارم با 200 هزار تومن ماهی تو مدرسه غیر انتفاعی درس میدم. اصلا هم ناراحت نیستم چراکه نیروهای تربیت معلم خیلی خیلی باسوادند نشونیشم اینه که با رتبه نجومی وارد دانشگاه فرهنگیان میشند بعد میشن معلم اون وقت ماها با رتبه 6 بیسوادیم!!!!!!!!!
  اصلا چرا باید باسواد جماعت بیان درس بدن.
  مهم اینه که جوانهای دهه 60 فدای سیاسی بازی آقایون بشن.
  امروز این آقا بیاد یک نظر بده اون یکی بیاد نظر دیگه بده
  ولش کنید اصلا درس خوندیم که خوندیم مهم اینه که وقتمون تلف شده و مسولین مملکت ما به خواسته شون که ارج دادن به ما جوانها هستش رسیدن
  پول های ما جوانها باید بره تو جیب یه عده لات فوتبالیست که بشن افتخار ما
  آخه کشور ما نخبه پروره!!!!!!!!!
  من جا داره از آقای فانی نخبه پرور بسیار بسیار تشکر کنم که به فکر ما نیروهای آزاد نخبه هستش.
  آقای وزیر بینهایت تشکر میکنم که به فکر اشتغال ما جوانهای نیروی آزاد نیستی(اصلا چرا باید باشی؟!)
  در نهایت نهایت تشکر خود را از تمامی مصببین این امر را دارم که موجب آسایش خیال ما هستند.

  • قبول دارم که افرادی که رتبه های بسیار بالایی داشتند رفتند اما همه اینطور نیستن…یکی از فامیلای بنده که پسر بودند با رتبه 20هزار و من هم با رتبه 200و خورده ای هردو دانشگاه فرهنگیانیم او تجربی و من ریاضی بودم…اینا بی عدالتیای توی جامعس دیگه….

 99. سید عماد علوی در ۱۳۹۳-۰۸-۰۵ @ ۲۰:۲۰

  سلام….من سال دوم تدریس مقطع ابتدایی هستم.لطفا فکری هم برای سرباز معلمان کنید.من خیلی نگران اینده شغلی هستم….خواهش میکنم رسیدگی کنید…نگذارید دو سال تجربه تدریس به هدر برود…مرسی

 100. ناشناس در ۱۳۹۳-۰۸-۲۳ @ ۱۹:۳۸

  سلام من فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان هستم وبسیار به تدریس زبان علاقه واستعداد دارم اما نمیدونم چطور میتونم جذب آوزش وپرورش بشم لطفا جواب بدید

 101. لطفا به لیسانس های متاهل برای استخدام کمک کنید

 102. لیلا موسوی در ۱۳۹۳-۰۹-۱۶ @ ۱۰:۱۵

  سلام خسته نباشید لطفازمان ثبت نام برای ازمون استخوامی اموزش پرورش93رواطلاع بدید من لیسانس علوم تربیتی هستم وبیکار

 103. من لیسانس تربیت بدنی دارم اگه کارنیست چرا دانشجو میگیرید..یه فکری به حال ما بکنید.

 104. زینب اسکندری در ۱۳۹۳-۱۰-۱۰ @ ۱۲:۲۱

  سلام من دانشجوی فارغ التحصیل مهندسی فناوری اطلاعات و متولد68مجرد و دارای مردک گواهینامه icdl درجه 1 و 2هستم وامیدوارم این استخدام شامل ماهم شود اگه میشه گوشه چشمی هم به ما داشته باشید ممنون میشیمو ضمنا پدرم دیسک کمر دارد و قادر به کار کردن نمی باشد

 105. فرهاد فیاض در ۱۳۹۳-۱۰-۲۰ @ ۱۳:۰۵

  با سلام.لطفا اگر استخدامی اموزش پرورش شروع شد منو با خبر کنید.با سپاس

 106. با سلام آزاده 27 ساله فوق لیسانس صنایع غذایی هستم و جویای کار لطفا یه فکری به خال ما جوون های بیکار بکنید

 107. سمیرا سادات کاظمی در ۱۳۹۳-۱۰-۲۵ @ ۲۱:۴۹

  باعرض سلام وخسته نباشید.لیسانس زبان وادبیات فارسی دانشگاه سیستان وبلوچستان هستم و ازدانشجویان ممتاز ورودی 90بودم.ازشما خواهشمندم که سالهاتلاش وکوشش من و دوستان تقاضای کارم رابی نتیجه نگذارید…باتشکر

 108. علی اکبر ترابیr در ۱۳۹۳-۱۰-۲۷ @ ۲۰:۲۸

  دانشجوی ترم اخر کارشناس ارشد زبان انگلیسی ام ۳۶ ساله، حدود ۸ ساله ک پاره وقت در اموزشگاههای ازاد شیراز و حومه مشغول تدریسم و بسیار علاقمندم ک استخدام اموزس و پرورش شوم، درضمن کلیه مراحل گزینش را ب اتمام رسانده ام و تایید شده ام. با دارا بودن کلیه خصوصیات معلمی خواهشمند است استخدام نمایید.

 109. کلثوم مافی در ۱۳۹۳-۱۱-۱۴ @ ۲۰:۲۷

  با سلام من لیسانس حسابداری از دانشگاه ازاد باراجین هستم حدود 8سال در شرکت تعاونی صندق قرضه حسنه مشغول بودم الان بیکار هستم ومتقاضی کار در آموزش برورش هستم لطفا رسیدگی کنید باتشکر

 110. سلام.من لیسانس ادبیات فارسی دارم لطفا استخدامی اموزش وپرورش شدبمنم خبر بدید.سپاس

 111. صبا یزدان پناه در ۱۳۹۳-۱۱-۳۰ @ ۱۱:۰۷

  سلام فارغ التحصیل مشاوره از دانشگاه سراسری هستم.23سال دارم جویای کار

 112. با سلام . من لیسانس منابع طبیعی هستم و بیکار . جویای کار کمکم کنید .

 113. منم میخوام.

 114. بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (گرایش مالی)از دانشگاه سراسری ارومیه هستم خواهشمندم اگه آموزش و پرورش استخدامی داشت بهم اطلاع بدین .به شغل معلمی خیلی علاقه دارم.

 115. لطفا اگه آموزش و پرورش استخدامی داشت به منم خبر بدید ارشد شیمی

 116. سلام من 23 سالمه مهندسی مهماری خوندم جویای کار در رشت هستم.
  با تشکر

 117. سلام لیسانس کامپیوتر هستم لطفا اگه کار هست به مام یه نگاهی بندازین

 118. سلام
  ما چقد بدبختیم .

 119. ناشناس در ۱۳۹۴-۰۱-۰۵ @ ۲۲:۴۷

  با سلام و خداقوت: لطفا پیگیر تبدیل وضعیت نیروهای خدماتی در اموزش و پرورش استان خراسان رضوی باشید ………در سال 94

 120. ناشناس در ۱۳۹۴-۰۱-۰۵ @ ۲۲:۴۹

  این نیروهای خدماتی 6 سال سابقه کار دارن خواهشا تبدیل وضعیت ما را هم درست کنید با تشکر فراوان

 121. افسانه شباني نژاد در ۱۳۹۴-۰۱-۱۰ @ ۱۴:۰۴

  سلام من دانشجوى کارشناسى اموزش زبان هستم ترم اخرم نیازبه کار لطفا به من اطلاع بدین

 122. razieh ahmadi در ۱۳۹۴-۰۱-۱۰ @ ۱۷:۲۲

  با سلام.من 4 سال است به عنوان یک معلم (نیروی آزاد) در مقطع ابتدایی درمدرسه غیردولتی درشرایطی بسیار سخت تر از مدارس دولتی و باحقوق بسیارکم کارمیکنم. لطفاًبرای اشتغال نیروهای آزاد مدارس هم فکری کنید. با تشکر فراوان. جمعی از معلمین نیروی آزاد شهرستان گناوه

  • در صورت تمایل به تدریس رزومه خود را ایمل کنید

  • با سلام
   شما چه جور معلمی هستین که جمله رو با من شروع می کنید و با جمعی از معلمین تمام می کنید. این چه مدرسه ایه که شما رو پذیرش کرده ما که با هر حقوقی می سازیم و از این اشتباهات نداریمو هر استخدامی نمی کنند قرادادی.آزاد ساعتی و…

 123. تقریبا تمام سایت هارو دونه دونه گشتم،همشون سابقه کار میخوان ومن ندارم تا الان بعد گذروندن دوره لیسانس در رشته مکانیک در دانشگاه ودوسال علافی در سربازی تا الان کارگری کردم شرایط استخدام یا مشکله یا اینکه با باند بازی همه رو استخدام میکنن چه وضعتیه!واقعا تاسف باره!

 124. vaghean ba in party baziha adam bayad entezare estekhdam dashte bashe

 125. باسلام؛ من لیسانس علوم کامپیوتر هستم و حدود ۹ساله که دارم آموزشگاه آزاد رشته IT با شرایط سخت و حقوق خیلی کم تدریس میکنم؛لطفا فکری هم برای رسمی کردن ما کنید؛با تشکر

 126. freshteh ahmadi در ۱۳۹۴-۰۱-۱۸ @ ۰۰:۱۳

  سلام من مدت سه سال به عنوان معلم کامپیوتر در دبیرستان دولتی روستای دور افتاده به عنوان نیروی بخش خصوصی برون سپاری با حقوق بسیار کم تدریس میکنم لطفا سهمیه ای برای نیروهای بخش برون سپاری هم بکنید.

 127. دو سال سابقه کار دارم تو اراک همچنان مشغول کارم اگر کمکی کنید تو استان اردبیل کار پیدا کنم ممنون میشم

 128. سلام برخدمت دوستان ومسولان محترم آموزش وپرورش—لطفا وخواهشا درآزمونتون شرط معدل رو۱۲بگذاریدخداوکیلی رشته ای مثل ریاضی درلیسانس اونم یک دانشگاه دولتی قوی معدل آوردن کارسختیه مسولان عزیزماروجای فرزندان خودتون تصور کنید خداوکیلی ثواب داره.باتشکر سامی.

 129. ستوده رحیمی در ۱۳۹۴-۰۱-۲۳ @ ۱۲:۵۲

  زمان ثبت نام برای آزمون آموزش و پروش چه زمانی هست؟ من لیسانس علوم تربیتی (پیش دبستان و دبستان) هستم و فرزند بازنشسته فرهنگی لطفا اطلاع دهید ممنون

 130. نوربی بی درزاده در ۱۳۹۴-۰۲-۰۳ @ ۱۷:۲۳

  سلام لیسانس کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد و بیکار این شرایط استخدامیا چقد سختع محدودیت سن معدل بابا ما 64-65 هنوز بیکاریم هیچ استخدامی به شرایط ما نمیخوره اگه هم میخورد مرد میخان اونم یک نفر حالا امیدمون به آموزش پرورشه ببینیم چکار میکنه ولی خواهشن ی استخدامی مفید بذارین همین اولویت های آموزش پرورش مارو کشت که فرهنگیا ایثارگران تربیت معلمیا پیش دبستانیا و…………. خواهشا رسیدگی کنین

 131. خودتون رو علاف نکنید. اولویت با فرزندان … و فرهنگیه. من فوق لیسانس دارم اما الان یه سیکل داره توی آموزش پروش کار میکنه!!! فعلاً دارن عدالت من درآوردی خودشون رو اجرا میکنن!!! پارتی‌بازی و باندبازی و فساد توی تمام مراکز آموزش پرورش بیداد میکنه. مسئولین آموزش و پرورش ظاهراً ….. دلشون میخواد میکنن. خدا لعنتشون کنه.

 132. سلام من فارغ التحصیل رشته حسابداری هستم واقعأدوس دارم یه جایی کارکنم ولی متأسفانه همه جابایدآشناداشته باشی فرزندشهیدیاجانبازباشی که من نیستم.خواهشأبراماهایه فکری بکنیدمن عاشق کارهستم.

 133. سلام از شما خواهشمندم شرایط استخدامی
  آموزش پرورش را مثل دوره های قبل از کاردانی تا ارشد وسن 35 بگذارید که ما هم بتونیم از شانسمون استفاده کنیم.

 134. سلام چرا فرزندان فرهنگیان باید در الویت باشن اونا که والدینشون فرهنگی بودن ،از امکانات اموزش و پرورش استفاده کردن و در رفاه زندگی کردن ما که پدرمون کارگر بوده و با سختی درس خوندیم پس چی .من نمیگم ما در الویت باشیم حداقل در شرایط مساوی برگزار بشه

  • مهندس بیکار در ۱۳۹۴-۰۲-۲۰ @ ۱۰:۲۲

   کی گفته این حرفا نیست
   من پدرم معلمه .کی گفته این حرفارو .
   …این قدر …..که شما هاهم باورتون شده. از بقیه اداره جات خبر نداری پسر ؟ن؟
   باید از هر معلم یک یا دو تا بچش فرهنگی بشن >>>>>>>>>>>>>>>
   اینو باید … اموزش پرورش بخونه

  • سلام آقا علی درسته پدرای ما کارگر نیستن ولی کم ازکارگری هم نداره صبح زود باید سرویس بگیرن ازجیب خودشون کرایه بدن برن روستاهای دیگه برا تدریس که ته ته حقوقه سرماهشون صد تومن هم نمیمونه چطور تو رفاه زندگی کردیم خوبه عیدی یه کارگر حداقل 900 هزارتومنه که بیشتر میشه ولی عیدیه یه معلم 603 هزار تومنه تازه مدرسه هم که میرفتیم ما کمک به مدرسه باید دوبرار بقیه بچه ها میدادیم در صورتی که از بچه های کار گر پول کمک به مدرسه نمیگرفتن پدر یا مادریا ماهم پارو پاشون که نذاشتن تا پول از آسمون براشون بباره زحمت کشیدن

   • چرا همه چیه این مملکت داره ارثی میشه…..
    کی گفته کارگرا 900 تومن عیدی میگیرن؟؟…
    پدرمن یک روز کار نکنه ما اون روز نباید چیزی بخوریم،الان هم بعد از یک عمر جون کندن،با کلی کمر درد و پادردو… فکر میکنی مثه پدر شما بازنشستگی میگیره، نه جانم!…..
    ضمنا در جواب اون خانومی که نوشته بود “خب اداره های دیگه هم اینکارو میکنن”، مگه فراگیر شدن یه کار غلط و اشتباه، درستی اونو توجیح میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 135. با سلام و تشکر فراوان از زحمات شما
  میخواستم بگم مشخص کنید چه نیروهایی میخواید و اگه میشه از دیپلم و کاردانی و کارشناسی به بالاتر را در استخدامی جا بزارید تا همه بتونن در این فرصت شغلی شرکت کنن. من خودم فرزند فرهنگی هستم اما عدالت رو دوس دارم. ممنون

 136. چرا ما فوقه دیپلمه ها نمیتونیم شرکت کنیم؟
  خب ما چه گناهی داشتیم فنی درس خوندیم؟
  خب ماهم میخوایم لیسانس بگیریم. فوقه دیپلم به هیچ وجه نمیتونن تویه هیچ رشته ای در این آزمون شرکت کنند؟
  لطفا جواب بدین………….

 137. اعظم ملایی در ۱۳۹۴-۰۲-۱۹ @ ۱۰:۳۰

  چرا دارین جامعه طبقاتی درست میکنین این انصاف نیست که خانواده های فرهنگیان در اولویت باشن معیار باید بر اساس صلاحیت باشه

  • سلام خانم ملایی آموزش وپرورش زیاد هنری نکرده بعد از اندی سال میخواد فرزندان فرهنگیان رو اولویت قرار بده اونم یا آزمون اگه خیلی زرنگی برو به شرکت نفتیا و تامین اجتماعیا نظرتو بگو که بدون آزمون فرزنداشون جایگزینشون میشن حالا خوبه از ما آزمون میگیرن که فقط فرزندان فرهنگی اولویت ندارن شهیدا ایثار گرا جانبازا مربیان قراردادی پیش دبستانی و…. همه در اولویتن فقط اسم فرزندان فرهنگیان بد در رفته

 138. سلام برهمگی
  از مسئولین خواهشمندم که شرایط سنی رو مث دورههای قبلی 35 بگیرن ما که 5 سال درسمون تموم کردیم وبیکار بودیم بخاطراینکه دلت استخدامی نداشته حالا که این آخرعمری این استخدامیو گذاشتید بی بهره نباشیم اگرم قبول نشدیملااقل اعصابمون از این خورد نشه که دیگه پیرشدیم من 64هستم لیسانس برق دارم

 139. حیف کوعدالت مناطق محروم خودشون تحصیل کرده دارن

 140. تا کی ما باید چوب این سهمیه بازی ها رو بخوریم
  تو مدرسه اونا معلم خصوصی داشتن
  بعد با سهمیه رفتن دانشگاه
  حالا هم کار
  ما هم گوشامون درازه
  خدا خودش حق ما رو از ظالمین بگیره

  • مهندس بیکار در ۱۳۹۴-۰۲-۲۰ @ ۱۰:۱۸

   مگه شما تنهایی ما همه هستیم .
   در ضمن اگه حرفی بزنی کلا سرتو پخ پخ و…………
   ایشالا همه جوونا برن سر کار.

 141. سلام من کارشناسی روانشناسی عمومی دارم و الان یک سال و نیمه فارغ تحصیل شدم و بیکارم.میخاستم شرایط استخدام اموزش و پرورش روبدونم .

 142. سلام لطفا اگه میشه شرایط سنی نباشه من الان چند ساله غیر انتفاعی و نهضت تدریس میکنم 36 سال دارم اگه 35 بزارید من نمیتونم شرکت کنم .شما فقط به پیش دبستانی و خانواده فرهنگی اهمیت میدهید پس ما چی که تو نهضت هستیم وتو غیر انتفاعی با حقوق کم ساعتی 2500 تدریس میکنیم .لطفا به ما هم اهمیت بدهید.

 143. سلام لطف بفرمایین بخونین من32 سال دارم وبسیار علاقه دارم به کار باکودک ودر یک مهد با حقوقی بسیار اندک کارمیکنم که حتی جوابگوی کرایه تاکسی بنده نیست ومدرک پیش دبستانی هم دارم وعاشق بچه هاهستم لطف کنین خدا پسندانه کاری برای من وامثال من بکنید

 144. بارسلام اینقد فرزند جانباز نکنید پدر من جانباز 35%اعصاب وروان هستن با هزار تا مشکل بزرک شدیم اونا هم برا این اب و خاک زحمت کشیدن هر شب با یه مشت دارو به زور میخوابه به خدا زیاد سختی کشیدیم

 145. سلام من لیسانس ادبیاتم میخواهم دبیربشم هیچ پارتی هم ندارم پس تکلیف ماچی میشه باید بیکا بمونیم این اسمش عدالت آیاشما مسؤلین جواب بدین چکاربایدبکنیم

 146. سلام من لیسانس ادبیاتم بیکارم پارتی ندارم به نظرشمامنی کهپارتی ندارم بایدبیکاربمونم تاآخرعمرم چرارسیدگی نمیشه

 147. متاسفانه یجور نظام کاستی مثل نظام کاستی هند داره رو کار میاد همه بر شغل پدرخود باید باشند انگار
  بابا مام آدمیم ،ایرانییم ،شیعیم چرا فقط فکر خودتونین این انقلاب و کشور مال هممونه ن فقط سهمیه دارها
  بترسین از اخر این شاهنامه

 148. فقط میشه گفت … ،مثلا مسلمونید.!اون دنیا چه جوری جواب میدید؟جانبازان و شهدا دمشون گرم اجرشون با خدا هرچی هم پول و…بهشون بدن بازم جا داره اما به سطح علمی بچشون چه ربطی داره که دانشگاه و….سهمیه دارن یعنی از بقیه باسوادترمیشن؟فرهنگیان هم که دیگه هیچی یه عمر خودشون خوردن حالا نوبت بچه هاشونه هم مالشون هم شغلشون ارث میرسه به بچه هاشون.در واقع سواد علمی کشکه

 149. سلام چرا اینقدر شرایط سنی استخدامی ها داره بالا میره پس ما سال 60 ها که کار پیدا نکردیم هنوز باید بریم بمیریم اخه این چه وضعشه که شرایط استخدامی بانکها و ادارات رو روی سال 64 65 به بالا گذاشتین یعنی این نمیشه که اگه چند سال کارپیدا نکردیم دیگه خونه نشین بشیم.

 150. سلام چرا شرایط سنی توی استخدامی رو اینقدر بالا میبربد یعنی اگه ما سال 60 ها کار پیدا نکردیم بریم بمیریم دیگه.همش شده سال 65 به بالا استخدامی ها.اخه این نمیشه که ادم اگه تا چند سال کار پیدا نکرد بره خونه نشین بشه

 151. سلام دوستان به خدامن دبیرفنی سال 88هستم ولی تا الان هنوزسرکارنرفتیم دلتون به اینا خوش نباشه خدایش میگم

 152. به ماقول دادن بعدازفارغالتحصیل شدن جذب بشیم بعدازاتمام گفتیم کوجذب گفتن زمان احمدنژاد40هزارنیرو گرفتن فعلا نیرونمیخوایم واموزش وپرورش اشباع هستش بعدگفتن برید خدمت سربازی انشا…بعدسربازی جذب میشید الان 2سال است خدمت تمام شده ولی متاسفانه هیچ خبری نیست ومجلس شورایی اسلام یک ماده استفساریه ان رابه تصویب وبعدش به شورای نگهبان وبه بعد تصویب رساندند که مارا جذب کنند هنوزهنوز جذب وزارت اموزش وپرورش نه شوده ایم شماها دلتون به چی خوشه من با رتبه 60کشوری را اوردم سال 88خدا ازشون نگذره که به ما خیانت کردندباید ما4سال پیش جذب میشودیم.

 153. برادران وخواهران درسته میگن قراراست 5000نیرو بگیره ولی متاسفانه این 5000نفر خودشان تعیین میکنند با پارتی بچه های خودشون<شماها نمیدونی چه خبرهاست درجریان نیستید

 154. سلام.اگریادمون باشه ماانقلاب کردیم که تبعیضهاازبین برود.مگرنه؟؟؟؟؟؟ازمونی عادلانست که همه درشرایط مساوی باهم رقابت کنن وگرنه نبایدبگیم ماهاشیعه ی علی (ع)هستیم.چون فقط شعاردادیم.کسانی بایداستخدام بشن که ازهمه لحاظ باسوادباشن نه اینکه فقط صرف سهمیه وشغل مامان باباشون رو به ارث ببرن.چون قراره تربیت نسل اینده ی این سرزمین روبه عهده بگیرن.

 155. فوق لیسانس ریاضی بدون پارتی در ۱۳۹۴-۰۲-۲۹ @ ۲۰:۰۹

  بچه ها میگن قراره 5000 نفر بگیرن اما شهرستان گنبدکاووس ما قبل از آزمون 30 نفر نورچشمی که نامه شون از بالا بالا اومده رو استخدام کردن که بعضی هاشون نه سهمیه شاهد و جانباز و ایثارگر هم نداشتن…
  دانشگاه فرهنگیان هم میگن فقط توی 3 استان رشته ریاضی دانشجو میگیره والا من حیرانم اینا چطور رشته ریاضی لازم ندارن

 156. سلام من فرزند فرهنگی ام دستشون درد نکنه این قانون تو همه ارگانها هست تا الانم دیر شده به این موضوع رسیدگی نشده نترسین حقوق فرهنگی ها از همه کمتره فکر نکنین خانونده های ما خوردن یه عمری این بهترین هدیه به معلماست که یه عمر این بچه ها مغزشونو خوردن مردم اعصاب بچه خودشونم ندارن با تشکرات فراوان از وزیر محترم

 157. باسلام
  لطفا زمان وهزینه ثبت نام رو اعلام کنید.
  باتشکر

 158. لطفاتربیت معلم یا حذف بشه یا کمتر نیرو جذب کنه الان با زمان شاه چه فرقی داره اون زمان تبعض بود الن هم هست هرکی زورش مرسه یک سهمیهی مگیره این شعر میگه گیرم پدر تو هست فاضل /ازفضل او تورا چه حاصل

 159. روح اله در ۱۳۹۴-۰۳-۰۶ @ ۱۱:۱۵

  سلام.خیلی بی انصاف هستید . اگه زورتون میرسه برید به بانک و ادارجات دیگه بگید که بعد خودشون بچه هاشون حتی بدون آزمون میرن سرکار.هیچکسی بدبخت تر از معلم که با یه پول و بخور نمیر بچه هاشو بزرگ میکنه نیست و بعد چند سال که قرار شده به بچه هاشو یه سهمیه بدن حرف از عدالت میزنن. مگه این بچه ها که با حقوق کم و اعصاب بهم ریخته پدر و مادرشون سر کردن حرف از عدالت بود که حالا ناراحتید. بدنیست یکمی انصاف داشته باشید تا بفهمید عدالت یعنی چه؟؟؟؟؟؟

  • سلام حرف بی منطق نزن اگه حقوق باباهاتون کم هست پس چرا چسبیدی به اینکه معلمتون کنن با سهمیه زورکی … پس خوش بحالتون شده که بازم میخوای معلم بشی مگه شغل ارثی هست که سهمیه بهت بدن پس اون پسر کشاورزی که صد برابر شما استعداد و لیاقت داره بره کشاورزی کنه واقعا که با این بی عدالتی و حرف زور با سهمیه هم قبول نمیشی چون بی انصافی

 160. سلام
  واقعا خسته نباشند!
  نوبت به آموزش و پرورش که میرسه همه عادل میشن! چرا باید فرزندای آموزش و پرورشیا با آزمون و در شرایط خاص برن سر کار اما سایر ارگانها بدون آزمون جایگزین میشن! فقط مدعی عدالت هستید….

 161. بابا دمتون گرم با این شرایط و ضوابتتون اخه بی انصافا فرزندای فرهنگی که دیگه نباید مشمول این قوانین قشنگتون بشه…
  خدایی انصاف نیست خودتونم میدونید…

 162. مجیدرضا در ۱۳۹۴-۰۳-۲۸ @ ۱۷:۱۵

  سلام
  خسته نباشید
  تو رو خدا این وضعیت استخدامی مشخص بشه تا وضعیت ما سابقه دارای تدریس مشخص بشه.
  ممنون

 163. مهدی!
  تو چطور زنده موندی تا حالا؟!
  احتمالا مجردی!!

 164. باسلام خدمت اقایون مسول یه سوالی ازخدمتتون داشتم واقعا شما باچه معیاری اولویت بندی می کنیداگه یه خرده درست اطرافتون نگاه بندازید بچه کارگرای بدبخت هم می بینید اون وقت می فهمیدکه اولیت دادن به بچه فرهنگی یعنی چی …..پس این بچه ها دلشون به چی خوش کنن ۶سال بابای کارگرشون باهزاربدبختی فرستاده دنبال درس خوندن تابلکه عین خودش کارگر نشه اما…..

 165. با سلام
  این مسولان فقط به فکر خودشون هستند که جایی کم نیارند مملکت اکه صاحب داشت این وضع نبود این همه بیکاری بدبختی کثافت کاری عمر جون به هدر میره .ما پیر شدیم برند گم شن

 166. باسلام لطفازمان وشرایط آزمون استخدامی آموزش وپرورش رااعلام کنید

  • باسلام
   ایا اونایی ک سابقه ی تدریس دارند در اولویت هستند
   درضمن دوست من هم سرباز معلم بوده اونا چی سرباز معلم ها اولویتی دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 167. سهیلا حقی در ۱۳۹۴-۰۴-۰۹ @ ۰۷:۲۸

  اگر معلمی بده و یا اینکه اعصاب بهم میریزه چرا ناراحتید از اینکه براتون آزمون گذاشتند ؟ برید دنبال شغله دیگه
  فرزند شهدا جانباز … یه جورایی حق دارند .
  ولی کی گفته فرزند فرهنگی و بانکی و …. باید سهمیه داشته باشه ؟
  فرزند کارگر تو این مملکت چیکار کنه ؟
  اون از سهمیه دانشگاه ها
  اینم از وضع سرکار رفتنمون ، این انصافه؟

  • با سلام من فرزند یک فرهنگی هستم. هم خودم وهم برادرم بیکاریم تا حالا هم از هیچ سهمیه ای استفاده نکردیم. حالا هم که قراره مثل بقیه توی ازمون شرکت کنیم.نمیفهمم چرا کاربران اعتراض دارند. یعنی حق شرکت توی ازمون نداریم

 168. سلام.
  چرا فکر میکنید فرهنگی ها بایدبدون ازمون برن؟جه فرقی بین ما که باباهامون فرهنگی نیستن با شما هست؟به نظر من عدالت باید برقرار باشه وهمه باید ازمون بدن….
  یه موقع یکی نه خانوادش فرهنگیه نه اشنایی داره نه جانبازی توی خانوادش….حالا باید این چکار کنه =؟بره خودشو بکشه؟یکم باانصاف باشیدو واقع بین……..

 169. ببخید حالا کی ازمون ثبت نام معلمی برگزار میشه؟؟؟؟میشه تاریخشا بگید…..باتشکر

 170. سلام …
  من هنوز مدرکم رو نگرفتم …میتونم تو آزمون شرکت کنم …شاید تا زمان ثبت نام نشه بگیرمش ….لطفا راهنمایی کنید …
  باتشکر

 171. ﺳﻼﻡ.ﻣﻦ ﺷﺮاﻳﻄ اﺳﺘﺨﺪاﻡ ﺳﺎﻝ 89 ﺭﻭ ﻛﻪ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻳﻜﻲ اﺯ ﺷﺮاﻳﻂﺶ اﻳﻦ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﺑﺎﻳﺪ 20 ﺳﺎﻝ ﻛﺎﻣﻞ ﺭﻭ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻲ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺟﻬﺸﻲ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻭﻟﻲ 7 ﻣﺎﻩ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺗﺎ 20 ﺳﺎﻝم ﻛﺎﻣﻞ ﺷﻪ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ اﻳﻦ ﺷﺮﻁ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﺮاﻱ اﻣﺴﺎﻝ ﺑﺬاﺭﻥ .ﻣﻦ اﺯ ﻣﺴﻮﻻ ﺧﻮاﻫﺶ ﻣﻴﻜﻨﻢ اﻳﻦ ﺷﺮﻁ ﺭﻭ ﺑﺮا اﻣﺴﺎﻝ ﻧﺬاﺭﻥ ﺣﺪاﻗﻞ ﺑﮕﻦ ﺗﺎ ﻣﺘﻮﻟﺪﻳﻦ 74 اﺧﻪ اﻳﻦ ﻣﻼﻙ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ 20 ﺳﺎﻝ ﻛﺎﻣﻞ ﻧﺪاﺭﻩ ﺑﭽﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﻣﻌﻠﻢ ﺷﺪﻥ ﺭﻭ ﻧﺪاﺭﻩ ﺧﻮﺏ ﻛﺴﻲ ﻛﻪ ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ اﻳﻨﻮ ﺩاﺷﺘﻪ ﺗﻮ ﺳﻦ 19 ﺳﺎﻟﮕﻲ ﻟﻴﺴﺎﻧﺴﺸﻮ ﺑﮕﻴﺮﻩ ﺣﺘﻤﺎ ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ اﻳﻨﻮ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﻣﻌﻠﻢ ﺑﺸﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﻳﻪ ﻓﺮﺻﺖ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺩاﺩﻩ ﺑﺸﻪ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﻨﻦ ﺑﺘﻮﻧﻦ ﺗﻮ اﺯﻣﻮﻥ ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻦ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻮاﻧﺎﻳﺸﻮ ﺩاﺮﻥ ﻳﺎ ﻧﻪ.ﺧﻮاﻫﺶ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺷﺮﻁ 20 ﺳﺎﻝ ﻛﺎﻣﻠﻮ ﻧﺬاﺭﻳﺪ.ﻣﺮﺳﻲ

 172. واقعا سپاسگزار این دولت خدمت گزاریم.
  روحانی جان مچچچچچکریم!
  از زمستون قرار بود این اطلاعیه … بیاد حالا میگن تا آخر تابستون حتما برگزار میکنیم ارواح ننه بزرگم

 173. سیدمحمدهادی موسوی در ۱۳۹۴-۰۴-۱۷ @ ۰۴:۱۳

  اینا همش حرف آزمون میزنند اما صحبتی از تاریخ ثبت نام نمیزنند شماها اطلاع ندارید که چه موقع باید ثبت نام کنیم؟

  • سلام من هنوز مدرکم رو نگرفتم یک سال دیگه میگیرم میتونم توی آزمون شرکت کنم؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

   • فاطی جان اره چرا نشه اصلا منتظرن شسما تموم کنی بعد اعلام استخدام کنن. اخه ای کیوی مدرک دارهاش هم موندش توش تو میگی مدرک نگرفت میشه ثبت نام کنم

 174. سلا م یکی جواب بده ثبت نام شروع شده یا نه نگرانم ی موقع وقت ثبت نام نگذشته باشه؟؟

 175. محتاج دعا در ۱۳۹۴-۰۴-۱۹ @ ۰۵:۵۹

  دوستان من بابام معلم هستش رفتم ثبت نام کنم داخل سایت ولی زده بود فرزندان معزز فرهنگیان بابا خو این مسخره بازیا چین..اولش میگن فرزندا فرهنگی برن ثبت نام کنن اونوقت داخل سایت چیزی به نام فرزندان فرهنگیان ک سهمیه جانبازی و ایثارگری نداره نمیشه..عجب

 176. چرا کاربرا ایقد اعتراض میکنن.همه ی ادارات و شرکت ها و … سهمیه برا خود کارمندای همونجا دارن.فرزند شهدا و جانباز که …
  حالا بعد هرگز برا فرهنگیان ی احترام قائل شدن و گفتن سهمیه دارن که اونم هزار تبصره ماده بهش اضاف کردن.
  بذارید ی بارم شده ما بچه فرهنگیا ی حالی بکنیم.
  آموزش و پرورش اولین باره ی کم احترام قائل شده برا معلمین

 177. سلام کشور ما که یه بی عدالتی فراگیر توش اومده! وزارت بهداشت، بانک و همین سهمیه های ایثارگری!!!! همه حق همه رو ضایع کردن!! پارتی بازیا!!! یه بار تو زندگیشون واسه یه معلم خواستن کار کنن که اونم بی سرانجامه!! اصلا کسی به خاطر سوادش تو کشور ما میره سر کار؟

 178. تازه مگه چن نفر می خوان تو سیل عظیمی از این همه قشر بیکار باسواد ؟در هر صورت تاریخ ثبت نام را به من خبر بدین. ممنون میشم

 179. شهریار در ۱۳۹۴-۰۴-۲۲ @ ۰۴:۲۳

  دوستان تواین ماه عزیزازخدابخواهیدبراتون راه بازکنه نه به این مسولین بی مسولیت .یاعلی

 180. مستانه در ۱۳۹۴-۰۴-۲۳ @ ۱۱:۲۳

  باسلام تورابخداحالاکه گفتن فرزندفرهنگی توی الویته رشته ماهم مدیریت بازرگانی هستش بخوان من ارشددارم وبیکارم خداروخوش میاداین همه درس بخون اخرشم هیچ

 181. ارزوی مشغول به کار جوانان رو دارم.من یکی از اونا والسلام دیگه چیزی بیشتر از این ندارم…………………….!?

 182. نیلوفر در ۱۳۹۴-۰۴-۲۶ @ ۱۳:۵۹

  سلام. ایمانتون به خدا باشه و بس و الا …

 183. ابراهیم در ۱۳۹۴-۰۵-۰۳ @ ۱۶:۴۵

  سلام امید بخدا ترو خدا ی کاریم برا من پیداکنید دیپلم دارم

 184. خ-حمادی در ۱۳۹۴-۰۵-۰۵ @ ۱۷:۳۳

  سلام خسته نباشید.خواهشمندم اگه میشه لطف کنید خبری ازوضعیت استخدام دانشجویان ورودی93 دانشگاه فرهنگیان اعلام کنید اگه میشه پیگیری کنید. خیلی ممنون

 185. تورو خدا به مسیولین برسونید شرایط سنی استخدام لیسانس ها رو ببرن بالا. شش ماهه هرروز پیگیر اخبار استخدامم. تو این شرایط کار سی سال برای لیسانس کم است. اگه شرایط عادی بود حرفی نبود ولی تو این شرایط نا عادلانه است.

 186. ما چه گناهی کردیم که تا حالا هیچ استخدامی برامون نیومده.حالا هم شرایط سنی نمیزاره شرکت کنیم.دیگه امیدی به زندگی نداریم،خدایا شرمنده پدر مادرم شدم چطور بهشون بگم نمیتونم شرکت کنم.چه امیدها داشتند

 187. تورو خداشرط سنی واسه کارشناسی ظلم بزرگی به حق ما است من متولد 60 هستم و فقط یک بار در آزمون استخدامی توانستم شرکت کنم خواهشا همان 35 سال باشد تا حقی ضایع نشود

 188. شرط سنی برای کارشناسی و ارشد 35 سال قرار می دادند عادلانه بود زیرا ما بچه های زمان جنگ نسل سوخته ایم زمان کنکورمان آنچنان رقابت شدید و زمان استخدام . . .
  دلمان خوش بود لیسانس گرفتیم اما الان میبینیم توی هر روستا یک دانشگاه باز شده داره لیسانس میده به چه راحتی
  ما آواره غربت شدیم اما الان در خونه شان مدرک میگیرند
  امیدوارم بجای شرط سنی علم دانش سواد و توانایی معلمی وپختگی و دیانت را مد نظر قرار دهند

 189. خواهش میکنم همه رشته ها رو بگیرید و سن تا 35 سال قرار دهید سابقه تامین اجتماعی را در نظر بگیرید.

 190. شرط سنی 30 سال ان هم برای یک فرزند بازنشسته فرهنگی بخدا ظلم بزرگیست به شان یک معلم جنگزده که سالها در روستا تدریس میکرده… رسیدگی کنیدددد

 191. سلام، شرط سنی رو واسه ماها که لیسانس با سابقه در بخش خصوصی و داری بیمه تامین اجتماعی هستیم رو هم مد نظر قرار بدین. هر استخدامی که خواستیم شرکت کنیم شرط سنی اجازه نداد موقع فارغ التحصیل شدن هم برخوردیم به دوره احمدی نژاد که استخدامی هارو تغییر داد تورو خدا فکری به حال ماها هم بکنید. اونم که تولدمون با جنگ بود ما بچه های ظلم دیده جنگ هستیم این هم یک نوع ایثارگری است. حتما باید پدری ایثارگربود تا فرزندش استفاده کند ما که خود جنگ را تحمل کرده ایم چه؟تور خدا صدای مارو به گوش مسئولین برسونید وتو تشرایط سنی تجدید نظر کنید.

 192. با یه استخدامی بهار نمیشه.
  بحث بیکاری در جامعه با همکاری خودمردم،نمایندگان مردم و دولت قابل حل است.حتی اگربیست میلیون بیکارهم داشته باشیم. ژاپن چندجزیره است و استعدادشون کمترازمردم باعزت ماست>

 193. من متولد سال 65هستم تاالان باتوجه به رشته تحصیلیم شرایط هیچ ازمون استخدامی به من نمیخورد.خوشبختانه اینبار میتونم شرکت کنم اگه باز نگن روانشناسی نمیخوایم!!!دلم واسه همه دهه شصتیها میسوزه.قبولی تو دانشگاه به سختی بود…هیچ تفریح درست وحسابی نداشتیم…الان که کاری واسمون نیست چون سنمون بالاست…نه ازدواج بموقع وموفق…تمام دلخوشی وارزوم محدود شده به قبولی در این ازمون که میترسم سوری باشه و ….خدایا به تمام جوانان این سرزمین رحم کن بویژه دهه60ها …عاجزانه میخوام نگاهی بما کنی…الهی این امیدمو ناامید نکن….

 194. تورو خدا رشته های کاردانش و فنی حرفه ای رو بگید که چه رشته هایی نیازه…

 195. لعنت خدا برتو که این 2سال حمالی برای دولت رو اضاف نکردی.

 196. تو رو به خدا قسمتون.می دم شرط,سنی ۳۰برای کارشناسی رو تغییر بدین این خیلی ظلم که بعد از این همه مدت انتظار شرط سنی مانع شرکت در ازمون باشه.خواهش می کنم به ما دهه شصتیا اهمیت بدین.

  • منم متولد 63 هستم، دانشجوی کارشناسی ارشد هم هستم، تو بد برزخی گیر کردم، نه می تونم با مدرک لیسانسم تو آزمون شرکت کنم، و نه با فوق لیسانسم، هی روزگار تا کی زجر…

 197. چرا باید اینقدر هزینه ثبت نام زیاد باشه بعضی ها همه شرایط رادارند ولی همین مبلغ ثبت نام را ندارند

 198. shashidam toosh vase 48 hezari bara sabte nam mkhad
  ajab dozd bazarie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 199. دهه شصتی دربدر در ۱۳۹۴-۰۵-۱۶ @ ۰۴:۲۲

  اگه همه باهم پولی که باید برای ثبت نام بدیمو روی هم بگذاریم میتونیم یه اموزش وپرورش راه اندازی کنیم منت کسی راهم نکشیدیم برخیز برادر تا کی پول زور بدیم تاکی التماس کنیم والا خودمون به داد خودمون برسیم.

 200. نوید-اصفهان در ۱۳۹۴-۰۵-۱۶ @ ۱۳:۱۵

  سن برای فوق دیپلم 25 یا 30؟! من 26 سال دارم ، فوق دیپلم ، اجازه نمیده !!!

 201. این چه وضعه نیرو گرفتن با این یدونه دوتا از هر شهر اینا شدن پنج هزار تا آخه رشته من گرافیکه یکی مرد میخوان پس ما چی سه ساله دنبال کاریم هیچی به هیچی اینم که وضعیت استخدام ….فقط میخوان پنجاه تومن الکی از همه بگیرن …

 202. بعد از کلی انتظار کشیدن تا ثبت نام اعلام بشه می بینیم که اصلا واسه رشته کامپیوتر خانم نمیگیرین نه فقط این رشته بلکه میشه گفت همه رشته ها تقریبا خانم نمیگیرین این یعنی چی آخه مردم رو مسخره کردن

 203. از هر رشته یک نفر برمیدارند اونم بعضی هاش زن وبعضی رشته ها مرد با 4 سال وقت گذاشتن دانشگاه و پول خرج کردن حالا هم بمونم خونه نیست استخدامی پولم ندارم

 204. متولد ۶۳ هستم لیسانس دارم،تمام امیدم به این استخدام بود،روم نشدبه کسی بگم سنم زیاده برااستخدام،الکی کتابهاروگذاشتم جلوم که ینی دارم درس میخونم برااستخدام،که کسی نفهمه،،،هیچ وقت ازتون نمیگذرم،جوونیموسوزوندید

 205. متولد ۶۳ هستم لیسانس دارم،تمام امیدم به این استخدام بود،روم نشدبه کسی بگم سنم زیاده برااستخدام،الکی کتابهاروگذاشتم جلوم که ینی دارم درس میخونم برااستخدام،که کسی نفهمه،،،هیچ وقت ازتون نمیگذرم

 206. ازشون نمیگذرمممم،من الان یه …

 207. ای دریغ ازعمررفته،اینهمه منتظرشدیم الان که سی ویک شدیم بایداستخدام بیاد

 208. چقدر امید واریدشماها که بخاطر car\\\\\\\\\\\\\ درس خوندید

 209. خوبه

 210. ماروچی میگین که متولد 57-56 هستیم سال 81 فارغ التحصیل شدیم لیسانس ادبیات کل کلاسمون تا امروز بیکارن شغلهایه کاذب دارن یکبار قسمت شد امتحان استخدامی آموزش وپرورش 4 نفر میخواستن بردارن سه نفرتوجلسه حضور داشتن بهم گفتن دومین نفری جالبه از 4 نفر پذیرش از سه نفرهم برم نداشتن یعنی همه امتحانها کشکن الانم که به سلامتی حق شرکت نداریم

 211. نه دیگه بیخیال ادبیات شدیم ازصفرشروع کردیم اینبار رفتیم توخط حقوق خوندن یک عده فوق لیسانسش روخوندن منم ازصفرشروع کردم حقوق ثبتی خوندم که وقتی 50 سالم شد تواون دنیا پزش روبدم

ارسال نظر

 • آگهی استخدام بانک ملت (اعلام نتایج اولیه)

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۰۷ - 1 نظرات

  خبر ۶ اسفند ۹۷ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام بانک ملت در سال ۹۷ ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدامی» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام بانک ملت در سال ۹۷ به اطلاع میرسانیم،نتایج اولیه آزمون بانک ملت اعلام گردید. لینک مشاهده نتایج ————————————————————————– خبر ۸ بهمن ماه ۹۷ – آزمون استخدامی بانک ملت تا ساعت […]

 • استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ - 0 نظرات

  استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان خبر ۱۸ اسفند ماه ۹۷ -شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظورتامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۲۰۲ نفر به شرح جدول پیوست از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم را از طریق برگزاری آزمون […]

 • استخدام دانشگاه مراغه

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۹ - 0 نظرات

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی مراغه خبر ۱۲ اسفند ماه ۹۷ – دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی ودرمانی مراغه درنظردارد به جایگزینی نیروهای قرارداد کار معین استخدام شده طی آزمون ۶ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و مصاحبه پس از طس مراحل گزینش بضورت قرار داد انجام کار معین به شرح […]

 • استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۷ - 0 نظرات

  استخدام دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی استان چهارمحال و بختیاری برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای تحت پوشش، طبق مفاد دستور العمل نحوه برگزاری آزمونهای مصوب هیات امناء درنظر دارد از محل مجوزهای در اختیار و با توجه به ماده یک قانون احکام دائمی برنامه های […]

 • آگهی استخدام دانشگاه بجنورد

  با در ۱۳۹۷-۱۲-۱۸ - 0 نظرات

  آگهی استخدام دانشگاه بجنورد خبر ۱۶ اسفند ماه ۹۷ – دانشگاه بجنورد باستناد تبصره «۴» ماده «۴» آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، در قالب قرارداد همکاری از طریق مصاحبه تخصصی، نیازمند دریافت خدمات تخصصی به شرح پیوست شماره یک می­باشد. متقاضیان بومی که تمایل دارند در قالب این […]